Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek, ha barátnötökkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha barátnötökkel nem jó a szex?

Figyelt kérdés

Barátnömmel 1,5 éve együtt vagyok és sajnos az elejétöl fogva nem a legjobb a szex. Próbáltuk átbaszélni, de mindig azzal jött, hogy ö nem "prosti". Ugy fogunk szexelni, ahogy most is szexelünk. Mindig gumiban, ugyan abban a pozban, illetve ha beraktam neki, akkor a végén nem hajlandò gumi nélkül se bekapni a szájával és kielégiteni, nem élvezhetek a testére sem. Orálisan kielégít, de nagyon monoton.

Probálok a kedvében járni, de nagyon befásultnak látom.


Ezelött az egyéjszakás kalandoknál nem volt ilyen.


Egy haver javasolta, hogy keressek egy szeretöt, akivel ki tudom elégiteni a vágyaimat. Keresek is, akár mennyire szarul hangzik, hiszen én nem tartom fernek igy ezt a dolgot, mellesleg ö rengeteg srácot ismer.


Ti hogy találtatok szeretöt? (Lányok érdekelnek csak) Hogy oldjátok mdg, hogy ne legyen ütközés idöügyileg?

Távkapcsolatban élünk, de minden nap telefonálunk egymással.


25/F



2020. nov. 14. 12:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Miért nem dobod?Felesleges tartanod,ha még szeretőt is akarsz.
2020. nov. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Akis_hamis ***** válasza:
95%

Ha ennyire nem megy a szex vele, nem élvezed, akkor nem szerető a megoldás.

Folytassátok külön utakon, jobb lesz mindenkinek.

2020. nov. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Hát ez tényleg elég szarul hangzik, viszont én is inkább szakitást ajánlok szerető helyett. Ha kicsit is szereted/szeretted akkor nem csalod meg csak ezért, tudom milyen mikor megcsalnak szóval inkább ne tedd. Barátnőmmel 2 éve vagyunk együtt és eddig mindent megtudtunk beszélni hogy kerüljük az ilyen szitukat, de ha nem akar meghallgatni és közreműködni akkor annak a kapcsolatnak annyi.
2020. nov. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
21%
Dugd meg utoljara ugy, hogy nemerdekel mit mond, ugy ahogy te elkepzeled, es dobd... frigid nagyon
2020. nov. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
ne keress szeretot,hanem szakits vele. akik nem passzolnak szexualisan, azoknak nem erdemes egyutt maradni mert igyse ugyse lesz mukodokepes a kapcsolat soha
2020. nov. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ezt leszámitva tökjól elvagyunk, mert vannak közös dolgok, amiket nagyon szeretünk (pl étterembe járni és jokat beszélgetni) Vagy esténként a városban mászkálni, csak hát a szex...
2020. nov. 14. 13:21
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Na igen, ha nem passzol a szex... első körben le kell ülni megbeszélni (ez már megtörtént), második körben megpróbálni segíteni, "felhozni", feloldani a gátlásait, félelmeit (ha nem vagy pszichomókus akkor ez nem feltétlenül fog sikerülni). Ha ez sem megy akkor előáll ahol most vagy. Nem igazán lehet fenntartani a lángot ha közben valamelyik fél folyton másról fantáziál, el fog tőle távolodni. Úgy meg miért tartanál fel egy kapcsolatot, hogy közben a boldogságot máshol kapd meg?


Szóval amit a #3-as írt, engedjétek el egymást. Így akarsz élni, elégedett lennél az életeddel ha úgy éreznéd neked csak "ennyi jut a szexből" egész életedben? Váljanak szét az útjaitok, még nincs gyerek, nincs közös vagyon, lehet ő is talál olyan pasit akinek ennyi "elég" meg te is találsz olyan nőt akivel a szex is tökéletes.

2020. nov. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Akis_hamis ***** válasza:
77%

Jó szex nélkül nem működik szerintem egy kapcsolat sem.

Most meg ugye se étterembe nem lehet menni, se este sétálni... Szóval maradna a szex, ami meg nem jó.

2020. nov. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
kozos dolgok “etterembe menni”? haaaat igen, nyilvan mindenki szereti ha fizetik a kajajat, ezt nem meveznem kozos dolognak
2020. nov. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#9:

Egyszer ö, egyszer én. Nem arra kell gondolni, hogy én fizetek mindent.

2020. nov. 14. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!