Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek, ha barátnötökkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha barátnötökkel nem jó a szex?

Figyelt kérdés

Barátnömmel 1,5 éve együtt vagyok és sajnos az elejétöl fogva nem a legjobb a szex. Próbáltuk átbaszélni, de mindig azzal jött, hogy ö nem "prosti". Ugy fogunk szexelni, ahogy most is szexelünk. Mindig gumiban, ugyan abban a pozban, illetve ha beraktam neki, akkor a végén nem hajlandò gumi nélkül se bekapni a szájával és kielégiteni, nem élvezhetek a testére sem. Orálisan kielégít, de nagyon monoton.

Probálok a kedvében járni, de nagyon befásultnak látom.


Ezelött az egyéjszakás kalandoknál nem volt ilyen.


Egy haver javasolta, hogy keressek egy szeretöt, akivel ki tudom elégiteni a vágyaimat. Keresek is, akár mennyire szarul hangzik, hiszen én nem tartom fernek igy ezt a dolgot, mellesleg ö rengeteg srácot ismer.


Ti hogy találtatok szeretöt? (Lányok érdekelnek csak) Hogy oldjátok mdg, hogy ne legyen ütközés idöügyileg?

Távkapcsolatban élünk, de minden nap telefonálunk egymással.


25/F



2020. nov. 14. 12:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%
Pedig tuti jobban jársz, ha dobod. Ennek a kapcsolatnak nincs jövője.
2020. nov. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem, hogy mégis hogy tudtok így együtt lenni ennyi ideig. Első kapcsolat valamelyikőtöknek?

Akkor próbálkoztam pár hónapig járni valakivel, akivel így utólag belátva max pár randi erejéig kellett volna együtt lennem, amikor ez az első kapcsolatom volt. Nem volt nagy szám a szex, utána az összes pasival jobb volt. Belsőre se illettünk össze, csak hát nem tudtam még akkor, hogy milyen egy jó kapcsolat számomra. Össze se kellett volna jönnöm vele, pedig nem haraggal váltunk el. Attól még, hogy tudtok közös programokat csinálni, nem biztos hogy összeilletek.

Nekem úgy jön le, hogy félsz szakítani, mert nem lesz más helyette. Ez nem is a csajról szól.

2020. nov. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Félek szakitani, mert félek, hogy késöbb megbánom.
2020. nov. 14. 14:16
 14/18 anonim ***** válasza:
80%
Vagy növessz tököt és szakíts, vagy növessz gerincet, és ne bántsd meg sehogy. Előbb vagy utóbb úgy is ki dog derülni, hogy megcsaltad.
2020. nov. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
63%
Egyébként előbb utóbb úgyis ez lesz, a házasság után általában jön a havi egy szex, még azokban a kapcsolatokban is, ahol az elején végigmentek a kámaszutrán.
2020. nov. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
14essel egyet értek. A szeretőt felejtsd el. És ha már eszedbe jut az hogy szerető és vonz a gondolat, akkor k.rvára nem szereted szegény csajt. Vagy oldd meg a kapcsolatban lévő gondokat vagy legyen benned annyi gerinc hogy elmondod, neked ez így nem jó. Többre vágysz és nem fog működni. Ennyi az egész. Ha szeretőt tartasz akkor mindennek neveznélek csak férfinek nem. Hidd el ezzel teszel a legjobbat mindkettőtöknek. Ne húzzátok egymás idejét, ha nem működik.
2020. nov. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Annyi nő van, mint égen a csillag! Mi a ménkűnek vagy vele, ha még csak szerelmesek sem vagytok egymásba?
2020. nov. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 exronin ***** válasza:
100%
Azt gondold végig, hogy rossz szexel akarsz leélni egy életet?
2020. nov. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!