Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Mikor buliban megmarko...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Mikor buliban megmarkoljátok egy pasi farkát, azt miért teszitek?

Figyelt kérdés

Most a békeidőkre gondolok, mikor vannak rendes bulik, fesztiválok, stb. Sok helyre jártam, és számtalanszor megtörtént, hogy egy csaj megmarkolta "véletlenül", vagy szándékosan a farkam. Lehet én vagyok a béna, de mai napig nem fejtettem meg miért tehetik ezt. A méretet ellenőrzitek, esetleg ezzel jelzitek, hogy dugni szeretnétek? Egyik legemlékezetesebb ilyen élményem, mikor egy buliban a csaj odajött mellém, rövid tánc után elkezdtünk hevesen smárolni. Közben jól megmarkolászta a farkam is. Aztán egyszercsak fogta magát, és otthagyott, a nevét sem tudtam meg. Nem tudom, hogy rosszul smároltam, kicsinek tartotta a farkam, vagy az volt a baj, hogy nem volt tőle merevedésem, és ez zavarta?

Azt légyszi ne írjátok, hogy nem szoktatok soha ilyesmit tenni. Elhiszem, hogy ilyen is van, de engem az érdekel, akik ezt teszik, miért fogják meg, és mi a pontos céljuk vele? 24f



2020. nov. 14. 14:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ugyan olyan okból, amiért a férfiak szeretik megmarkolászni a nőket .. Te sem vagy valami okos :D
2020. nov. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem egészen, a lányok nem éppen azért markolásszák a fiúkat, mint mi őket.
2020. nov. 14. 14:29
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

Szexelni akarnak, de a markolászással most még csak erősen ingerlik e fiút ennek a végrehajtására.

Amiért a lán otthagyott, az alighanem azért volt, mert nem hívtad őt el a táncparkettről, hanem tétováztál, ő meg totál nedves volt.

2020. nov. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azért szoktam mert ez tetszik a fiúknak.

Ezenkívül meg egy jel,hogy hajlandó vagyok foglalkozni vele.

2020. nov. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
És ilyenkor figyelembe veszitek azt, hogy mekkora érzésre, vagy nem? Illetve az zavar, hogyha csókolózás közben sem áll fel? Mert tudom, hogy ez sok lányt zavar, de nálam így van.
2020. nov. 14. 14:39
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha csókolózás közben nincs merevedésed, akkor alighanem félsz valamitől.

Szexeltél már? Hogyan sikerültek? Nem attól tartasz, hogy a lány nem lesz elégedett a mérettel?

2020. nov. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Volt elég sok partnerem már (nem buliban szedtem össze őket, ez nem megy, mint látszik). Nekem jellemzően több kell, hogy felálljon. Állva nem kicsi, de lankadtan igen. Gondoltam arra, hogyha a következő pasinak lankadtan is jó nagy a csomag, akkor inkább azt választják.
2020. nov. 14. 14:46
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
A farkát használom antennának hogybeszélgessek az orioni gyikemberekkel.
2020. nov. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lehetsz benne, hogy nem a méretedet akarják latolgatni... Csak jelét adják annak, hogy kaphatóak lennének "dolgokra".
2020. nov. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Akkor ne csinálj ebből az egy esetből problémát, hogy a lány megfogta és smárolás után elment. Gondolom azért nem hívtad őt ki, mert még nem volt megmerevedve, tehát nem tudtad, mi lesz ha... Ha eddig voltak kapcsolataid, akkor ezután is lesznek.

A késői merevedés mindig így volt, vagy történt valami, amióta már nehezebben merevedik?

2020. nov. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!