Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Mikor buliban megmarko...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Mikor buliban megmarkoljátok egy pasi farkát, azt miért teszitek?

Figyelt kérdés

Most a békeidőkre gondolok, mikor vannak rendes bulik, fesztiválok, stb. Sok helyre jártam, és számtalanszor megtörtént, hogy egy csaj megmarkolta "véletlenül", vagy szándékosan a farkam. Lehet én vagyok a béna, de mai napig nem fejtettem meg miért tehetik ezt. A méretet ellenőrzitek, esetleg ezzel jelzitek, hogy dugni szeretnétek? Egyik legemlékezetesebb ilyen élményem, mikor egy buliban a csaj odajött mellém, rövid tánc után elkezdtünk hevesen smárolni. Közben jól megmarkolászta a farkam is. Aztán egyszercsak fogta magát, és otthagyott, a nevét sem tudtam meg. Nem tudom, hogy rosszul smároltam, kicsinek tartotta a farkam, vagy az volt a baj, hogy nem volt tőle merevedésem, és ez zavarta?

Azt légyszi ne írjátok, hogy nem szoktatok soha ilyesmit tenni. Elhiszem, hogy ilyen is van, de engem az érdekel, akik ezt teszik, miért fogják meg, és mi a pontos céljuk vele? 24f



2020. nov. 14. 14:27
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Azért nem hívtam ki, mert 3 perc volt az egész történet, az szerintem kicsit túlzás, hogy 2 perc smárolást után induljak ki vele, hogy megdugjam. Vagy legalábbis nem az a fajta vagyok.
2020. nov. 14. 17:23
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Te magad írtad, ami engem megerősít.

Idézlek: "...egy buliban a csaj odajött mellém, rövid tánc után elkezdtünk hevesen smárolni. Közben jól megmarkolászta a farkam is. Aztán egyszer csak fogta magát, és otthagyott...".

A csajnak ilyen rövid idő is elég volt, hogy igényeljen tőled valamit. Én se mentem volna vele, ha a helyedben lettem volna.

Ffi.

2020. nov. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Vajon az ilyen lányoknak az is elég, ha csak kihasználják őket? Már így visszagondolva bánom, hogy nem vittem ki, és jól leszphatott volna. Aztán mentem volna én is dolgomra.
2020. nov. 14. 21:26
 14/15 anonim ***** válasza:
Ő nemcsak szopni akart, hanem nyalatni is, sőt - alighanem közösülni is...
2020. nov. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

14

Akkor lehetett volna türelmesebb.

2020. nov. 15. 21:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!