Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem veszettem el eddig a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem veszettem el eddig a szűzességem, mert tartogattam magam. Most hogyan tovább?

Figyelt kérdés
20 éves nő vagyok. Eddig tartogattam magam, nem akartam elveszteni, pedig volta barátom is. Mármindegy, hogy miért. Most mit tegyek? Szerintetek jó ötlet egy hivatásos sráchoz menni, hogy egy jó élmény legyen? Volt más is már, aki így vesztette el? 20/N

2020. nov. 14. 17:02
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyesmire gondolok..

2020. nov. 14. 17:03
 2/12 anonim ***** válasza:
6%
Igen, vagy válogassál a gyakori szüzekből.
2020. nov. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem sokkal jobb lesz kapcsolatba, érzelmekkel teli elvesztened.
2020. nov. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
nem vagy semmivel elkésve még ;) szerintem ismerkedj nálad pár évvel idősebb, normális pasival inkább!
2020. nov. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Egy hivatásos sráccal nem lesz jó élmény!

Én is 20 éves voltam, mikor először lefeküdtem valakivel, de nem azért, mert mindenáron el akartam veszteni a szüzességem, hanem azért, mert szerelmes voltam, megbíztam benne, és vágytam rá.

És egyáltalán nem bánom, hogy nem dobtam oda magam az első jöttmentnek 15 évesen.

20 évesen még ne mondd, hogy “tartogattam magam”. Ez akkor lenne hiteles, ha legalább 25 lennél, és az igazira várnál. De te egy hímprostival akarsz kuffantani.

2020. nov. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon nem jó ötlet. 20 évesen nem maradtál még le semmiről ne aggódj! Csak kapcsolatban, a pároddal!
2020. nov. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Hivatásoshoz? Pénzért? Szerintem hülyeség!

Jobban jársz ha megismerkedsz egy neked szimpatikus idősebb pasival aki tapasztalt, türelmes, gyengéd, figyel rád és nem csak egyetlen alkalommal lenne a tanító bácsid!

2020. nov. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
De hisz a 20 év az teljesen normális még. Nem vagy elkésve. Inkább tartogasd meg magad a pasidnak majd, akivel szeretitek egymást. Ha nincs pasid, akkor meg egy sima egyéjszakás is megteszi. De semmi esetre se menj el valami válogatásra, ahol levideoznak, meg feltesznek a netre. Vagy valami rejtett kamera valahol, stb stb. Inkább kapcsolat.
2020. nov. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

Én már több lány szüzességét is elvettem de sosem úgy csináltam ahogy ezen a filmen megjátsszák! Ha így tettem volna akkor szemen köpném magam!

Szerintem is kamu az egész film!

2020. nov. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező! Nem jó ötlet!

Keress magadnak egy hozzád való barátot és azzal..

A hivatásos.. Ha így hívod..

Ők b%zik... És napi szinten srácokat dugnak.. Ha neked jó az a bré. ...


Szóval ne menj..

2020. nov. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!