Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jó a szex a barátnőmmel,de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó a szex a barátnőmmel,de miért tudok mostanában vajon nehezzen elélvezni?Lehet az óvszer zavar?

Figyelt kérdés
Jó vele a szex és kívánom, merevedéssel sincs probléma,hiszen akkor nem lenne ha nem kivánnám.Eddig nem volt semmi gond,de az utóbbi időben már szerintem a gumi miatt nem sikerül,pedig extra vékonyat használunk.Már ott vagyok a cél előtt,majdnem elélvezek,de egyszerűen nem megy.Múltkor vettem egy vastagabbat,azóta van ez,teljesen betette a kaput és már a vékony is zavar.Muszáj gumival csinálni,mert pajzsmirigy gyógyszert szed és az mellé nem lehet a hormonok miatt fogamzásgátló.Milyen extra vékony gumit érdemes kipróbálni?Vagy mi lehet a baj?Már nagyon zavaró...
2020. nov. 15. 07:38
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Keveset eszel nincs energie
2020. nov. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ma 07:41


Semmi köze az evéshez,azzal nincsen baj,tele vagyok energiával..ez nem olyan jellegű dolog

2020. nov. 15. 07:44
 3/6 anonim ***** válasza:
18%

De nagyon is sok. De ha ilyen hülye vagy...

Egy rakat ffi nyomja a fehérjèket söt ananäszlevet hogy finom is legyen :D


Kiirsz egy kerdest arrol amit nem tudsz erre kapsz valaszt aztan neki allsz vitatkozni olyan dolgokrol amit nem tudsz. Sajnalom a bnödet

2020. nov. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Ez inkább pszichés dolog, maga a tudat zavar, hogy óvszerben vagy.

Esetleg próbáld ki, hogy az óvszer belsejébe teszel pár csepp síkosítót, vagy a makkra, és úgy húzod fel. Kellemesebb, természetesebb érzés lesz.

Vagy megbeszéled a pároddal, hogy ha ő már kielégült, és neked nem sikerült, akkor fejezze be neked kézzel/szájjal/mellre, stb.

2020. nov. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4/5 anonim


Kézzel szokta befejezni ha nem sikerül,de azért ha férfi vagy,tudjuk mint ketten,hogy azért nem ugyanaz úgy elélvezni,mint bele élvezni a nőben:)

2020. nov. 15. 08:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki, legalább sokáig bírod dugni,nem azzal szenvedsz, mint a legtöbbünk, hogy hamar elsülünk. Amúgy is, testre élvezni baromi jó, mikor kézzel vagy szájjal befejezi.
2020. nov. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!