Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tegnap játszadoztam a pasim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap játszadoztam a pasim heréjeivel.Markolásztam,morzsolgattam,nyalogattam ,szopkodtam stb.Nagyon jól esett neki.Ma reggelre borzasztóan fájlalja a bal heregolyóját.Lehet,hogy én csináltam valamit rosszúl?Teljesen lelkiismeret furdalásom van.

Figyelt kérdés
2020. nov. 15. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elofordul, par nap es elmulik
2020. nov. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Te terhes vagy, ő pedig hererákos lett.
2020. nov. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szopd le gyorsan, attól elmúlik.
2020. nov. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet nincs hozzá szokva a dologhoz. Én mindig kérem mikor van hozzá kedv, imádom akkorát tudok tőle élvezni hogy csak nah. Első időben nekem fura volt vagy kicsit kellemetlen de pár nap múlva elmúlt. Illetve mára már elég jól hozzá szoktam. Ma már elég jól lehet velük durvulni. Persze észszerű esetekben.
2020. nov. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tönkre tetted neki , többet nem áll majd fel a farka és nem tud rendesen megdugni téged .

Próbálkozz egy gyógy mélytorkos szopással

2020. nov. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!