Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy pont a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy pont a legszebb nők és férfiak a leggazdagabbak/legsikeresebbek is?

Figyelt kérdés

Van kedvük harcolni a célukért, mert szépnek születnek? (férfiak nagy farkúnak és a nők nagy mellűek baba arcuák)


Illetve mi a sikerük célja? Mert pont ezek a nők rendelkeznek kabrió 8as BMW-kkel és ezek a férfiak Ford Mustangokkal és hasonló gépekkel.


Testükből is keresik a pénzt? Azért én elhiszem ilyen férfiaknak fizetnek is a lányok egy menetért nőknek meg fordítva a pasik.



2020. nov. 15. 14:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Mert Mészáros Lörinc az szépség mi???
2020. nov. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
95%
Általában a pénztől "szépülnek" meg az emberek. Aki már gazdag és szép az nagyvalószínűséggel már gazdag családból jött. Ez a pénztől szépülés leginkább a celebekre igaz, google-n vannak is róla képek hogy hírnév előtt és után.
2020. nov. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom, a 100 leggazdagabb magyart megnézve (vagy akár világszinten is) semmiféle korrelációt nem látok a külsővel.


Az tény, hogy a szép ember átlagában extrovertáltabb, a vagyonnak hála költ magára, stb.

2020. nov. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk, egy Mustang-gal nem tetted magasra a lécet, a fogorvos szomszédom is azzal jár, pedig 3000 eurós fizetéssel messze van a gazdagtól, legfeljebb jómódú.
2020. nov. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Ez csak a filmekben van így

Soros György szerinted egy szépség?

2020. nov. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

Jeff Bezos sem éppen egy vonzó férfi. Csányi, Mészáros, Széles Gábor, Simicska, stb. sem.

Ugyanolyan arányban vannak vonzóak köztük, mint a felső- középosztályban.

Azért nem lentebbi "kasztot" említettem, mert ott hajlamosabbak az igénytelenségre.

2020. nov. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek ő nem a leggazdagabbakra gondolt hanem a menő csávókra és a csajokra akik tehetősek:D Na igen nem dolgoznak fizikai munkát és nem éheznek meg esznek minden szart. Van pénzük a testűk törődésével. Hogy honnan jön a pénz? kérdezd meg tőlük, de a felfogásukban van valami, mert ők olyannak formálják meg az útjukat és tudják mit nem szabad csinálni. Kikeresik maguknak a jót gondolom. Lehet te sok esetben azt mondanád, hogy na jó neked ilyen áron nem kell a pénz. Akkor tanulj és járd ki az utad!
2020. nov. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó módú vagyok. Az életben sikeres. De mocskodul ronda. Ez van. 😁
2020. nov. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
Mészáros Lőrinc, mb Endy Vajna, igazi macsók.
2020. nov. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Őket nem nevezném a leggazdagabbaknak, inkább jómódúakról szól a kérdés. Én például a barátnőmön látom, hogy az anyagi nehézségek miatt sem táplálkozik megfelelően. Egyfelől költenek egészségtelen ételekre, másrészt nem esznek elegendő zöldséget, gyümölcsöt. A foguk már sokkal rosszabb állapotban van, de magánorvosra sem telik.
2020. nov. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!