Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy pont a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy pont a legszebb nők és férfiak a leggazdagabbak/legsikeresebbek is?

Figyelt kérdés

Van kedvük harcolni a célukért, mert szépnek születnek? (férfiak nagy farkúnak és a nők nagy mellűek baba arcuák)


Illetve mi a sikerük célja? Mert pont ezek a nők rendelkeznek kabrió 8as BMW-kkel és ezek a férfiak Ford Mustangokkal és hasonló gépekkel.


Testükből is keresik a pénzt? Azért én elhiszem ilyen férfiaknak fizetnek is a lányok egy menetért nőknek meg fordítva a pasik.



2020. nov. 15. 14:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%
Ez nem igaz. Csak egy szeletet latsz beloluk, es azt hiszed mind ilyen. Magas vagyok, nem csunya es a farkam is nagy. Megis sikertelen ember vagyok es csoro
2020. nov. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%
Kicsit menjünk vissza az időben. Adva van egy jómódú pasi. Nyilvánvaló, hogy a legszebb nőt fogja választani. Az ő utódai már legalább egy fokkal szebbek, mint ő maga volt, hála az anyai génkészletnek. De jó eséllyel ugyanolyan vagyonosak, sikeresek lesznek. Ők szintén a legszebb párt fogják választani. És így tovább.
2020. nov. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
58%
12-es hát te hülye vagy😀 A gének valóban beleszólnak a dolgokba, de láttam már nem annyira szép szülőket szép lányukkal. Azért nem mindent a génekre kell fogni. Mindenkiből lehet szép, ha ad rá és tesz érte az ember. Üdv 21. század🙂
2020. nov. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
50%
Értelmezd a hozzászólásom mégegyszer Miquel mielőtt írni akarsz🙂
2020. nov. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom hogy nézz meg egy képet Ronaldóról mielőtt gazdag lett volna.. Akinek van pénze van ideje és pénze ahhoz hogy jól nézzen ki. Stylist, drága ruhák, sztárfodrász, bőrkezelések, kisebb plasztikai műtétek, fogfehérítés, nőknek szilikon, profi sminkesek, ennyi az egész.
2020. nov. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!