Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a neve ennek a fajta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a neve ennek a fajta kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudtam hogy melyik kategóriába írhatnám, bocsi ha mégsem teljesen ide való.

Szóval. Megismertem egy srácot a neten, nagyon jóban lettünk, szinte bármit meg tudunk beszélni egymással, mondhatni egyfajta barátság alakult ki köztünk.

Viszont megbeszéltük hogy vannak vágyaink...

Egyikünk sem akar összejönni a másikkal és komoly érzésekre sem vágyunk (nem is táplálunk egymás iránt), de szeretnénk ölelkezni, csókolózni, szexelni, összebújni, együtt aludni... Amiket párok szoktak csinálni.

Ennél többre viszont egyikünk sem vágyik jelenleg és valószínűleg ez így is marad hosszú ideig.

Mi ennek a neve? Ez lenne a barátság extrákkal? Vagy valami más? Ha igen, mi?

(Bocsi a tudatlanságért, egyikünk sem volt még hasonló helyzetben.)

Köszi a segítséget.

18/L



2020. nov. 15. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Manapság a legtöbb kapcsolat ilyen, csak ők belehazudják a szerelmet is a történetbe. Ti legalább őszinték vagytok.
2020. nov. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Régen úgy hívták az ilyeneket, hogy szeretők. Házasságot (együttélést) nem akartak, komolyabb kapcsolatot nem akartak. Lelki kapcsolat sem feltétlenül volt, csak összejártak, hogy jól érezzék magukat, felelősségvállalás nélkül. Az a hátulütője, hogy amelyik mégis beleszeret idővel a másikba, az hiába akar majd többet, mert nem kap.
2020. nov. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez a barátság extrákkal.
2020. nov. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Első olvasatra nekem is barátság extrákkal jutott eszembe.
2020. nov. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Barátság extrákkal
2020. nov. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez barátság extrákkal, vagy szexkapcsolat.
2020. nov. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Ez a "csak szex és más semmi" ez normális dolog. Ha akarjátok barátok extrávalnak neveztek a kapcsolatotok. Vagy akár szervezőknek is hivjatjatok egymást. Ezt koronkent máshogy hívták mindig, de ez nem egy rossz dolog:))
2020. nov. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még :D

Én is gondoltam a szexkapcsolatra, de szerintem ez annál több valamivel.

2020. nov. 15. 15:21
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátság extrákkal
2020. nov. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!