Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire elfogadott egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadott egy kapcsolatban ez a fajta alkalmi "egyoldalúság"?

Figyelt kérdés

Gond vagy sem, engem, mint férfit a szexualitáson belül a nyalás sokkal jobban vonz és sokkal jobban izgat, mint maga a ún. dugás része.


Párkapcsolatban mennyire elfogadott az, hogy néha megkívánom a páromat, de nem szeretkezéshez, hanem csak hogy kinyalhassam, és lássam elélvezni.


Illetve fordítva mennyire szokott ez így menni? Mármint a nők is megkívánják néha a párjukat úgy, hogy csak ők elégítsék ki orálisan?


Nyilván nem extrém esetekre gondolok, mert a rendszeres, jó szex nagyon fontos egy kapcsolatban. Inkább arra, hogy nyáron kicsit lengébb öltözetben hétvégén otthon megkívánom a páromat. Azzal nem tűnök majd a szemében egy szexmániás palinak? :/



2016. ápr. 28. 00:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne elfogadott?Azt csináltok,ami jólesik.
2016. ápr. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen èn nő lètemre is sokszor van úgy hogy még kîvánom a párom, de nem sexre hanem csak hogy neki legyen jó.Ezt sokáig ő se èrtette, mièrt jó így nekem hogy nem viszonozza.most már beletörödött...:)
2016. ápr. 28. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is akarok ilyen pasit

MOST!!!!!

2016. ápr. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
En is ilyen pasi vagyok... De miert, nem mindenki ilyen??? En azt hittem ez a termeszetes... :) 42/f
2016. ápr. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálunk ez gyakori, ha nincs idő mindenre. Mindkét fél részéről bejön. Van hogy csak cumi van vagy csak nyalás.

39F

2016. ápr. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Amíg kapcsolatban voltam, sokszor csináltunk ilyet. Mostanában is szívesen megtenném, de éppen nincs hozzá partnerem.

F

2016. ápr. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én barátom is megteszi ha kérem, nem hiszem, hogy ez gond.
2016. ápr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

En is ilyen vagyok, sajnos volt ra példa, hogy az egyik barátnőm nem szerette az oralt kapni. csapni való volt a szexuális életünk vele.

31f

2016. ápr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se gáz. Én is nagyon szeretek nyalni, bár azért utána az aktus teszi fel az i-re a pontot:) 36F
2016. ápr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

simán ok.

nem mindig akaros sexelni,de pl: puncinyaláshoz támad kedvem akkor elkapom az asszonyt és boldoggá teszem a konyhaasztalon, vagy ő engem a tv előtt( akkor pont nem a műsor fog érdekelni) meg amúgyis qrva kényelmes.

2016. ápr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!