Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális az, ha 23 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha 23 éves Férfiként egyáltalán nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

Tényleg nem vagyok az, lehet akármilyen bomba nő. Nem tudnék egyik lányba sem szerelmes lenni. Nem vagyok meleg vagy ilyesmi, erre ne is gondoljatok (fiúk se érdekelnek) Heteroszexuális vagyok. Velem van a baj? Ha nem vagyok szerelmes, a szex se érdekel, de néha női szexvideóra maszturbálok, akkor tulajdonképpen én mi vagyok?


Még szűz vagyok.


23F


2020. nov. 15. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Én se éreztem már sok éve szerelmet. ☹️
2020. nov. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudsz szerelmes lenni, mert nem voltál még senkivel olyan kapcsolatban, hogy ez bekövetkezhessen. Két hónap randizás, járás alatt kialakul, ha teszel érte.
2020. nov. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Normális. Majd eljön az ideje, vagy ha nem akkor szimplán ilyen típus vagy, vannak mások is így.
2020. nov. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam hogy ez egy természetes dolog.
2020. nov. 15. 23:08
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Még nem találtad meg az igazit, nem kell aggódni, van még bőven időd szerelmesnek lenni!
2020. nov. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Ez teljesen normális. Nem biztos hogy a bomba nők érdekelnek. Egy szerelem nem úgy működik hogy meglátok az utcán egy segg mell nőt és pakk szerelmes vagyok. Ennek több hónap/év kell a kialakulásához. Szrtm csak szimplán nem ismertél meg még olyant lányt aki tényleg érdekel. Nyugi ido kérdése
2020. nov. 16. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké köszi :)
2020. nov. 16. 02:59
 8/8 anonim válasza:
Hónapok kellenek a szerelem kialakulásához?
2022. máj. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!