Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Olyan lehetséges hogy igy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lehetséges hogy igy szerelemre a lányok vonzanak, de veluk egyaltalan nem tudok elképzelni szexet? A fiúkkal szex az jo es megy, de hozzájuk igy nem vonzódom. Mindig is lányba voltam szerelmes.

Figyelt kérdés
Alapjáraton biszexnek vallom magam de nemtudom ez mi :D Nő/Lány
2015. dec. 2. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
elég rossz kombináció :(
2015. dec. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez így fura. Próbáld meg tisztázni a férfiakkal kapcsolatos gondjaidat hátha rálelsz arra a dologra ami miatt ez van. Önismerettel megoldható szerintem. 👍
2015. dec. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönnél :D. De amúgy tényleg nem a legszerencsésebb kombináció.
2015. dec. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Egyszerűen igy külsőre vonzanak a nők. Meg ha megismerték mondjuk egy férfit es egy not es mondjuk ugyan ugy bejönnek belsoleg meg külsőleg se lenne veluk baj akkor a nőt választom :D

De a lényeg h lehetséges ilyen xd

2015. dec. 3. 15:50
 5/8 notabarbie válasza:
100%
Próbáltad már a szexet nővel? Ha igen és nem tetszett akkor gondolkodj el azon mi volt a rossz és próbáld újra, de kerüld ezeket. Szerintem ha férfival jó a szex akkor használjatok egy műpéniszt a társaddal. Hátha tetszeni fog. Ha még nem próbáltad honnan tudod hogz nem jó? Próbáld ki! :)
2015. dec. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy transzszexuális kellene neked, aki nőnek tartja magát, nőies külsőre, az illata, a viselkedése, van cicije és farka is. Én is nő vagyok és kb ilyenre vágyom. :)

A szex nekem sem jó lánnyal, voltam már többel, felcsatolhatóval is csináltuk, de nem volt az igazi.

2015. dec. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6-os: szerintem nagyon keves az eselye, hogy ilyen partnert talaljon valaki. :( pedig en is orulnek neki.
2015. dec. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat :)

Nem voltam meg nővel, mert nem vonz a nemiszervuk látványa. Lehetett volna ra esélyem de vissza utasítottam , mindig csak maximum csók meg tapi. Es inkább csak szerelmes voltam beléjük de a Sexre nem vágytam .

2015. dec. 11. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!