Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lakásos prostituált tapasztala...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakásos prostituált tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Most készülök az első ilyenre, szívesen inspirálódnék. :)

2020. nov. 16. 00:21
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Minel elobb tul akar rajtad lenni
2020. nov. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Általában jó, anno sok ilyenhez jártam. Általában a másik szobában van egy strici aki tvzik vagy más lányok.

Személyszerint nem ajánlom, betegségek, kedvtelen lányok, nyomor.

Egyszer max próbáld ki de ne többet.

2020. nov. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 vagyok. Volt egy ilyen időszakom, nem vagyok büszke rá, nem ismételném meg.
2020. nov. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem a legjobb dolog ilyennel kísérletezni. Konkrétan egy tucat betegségbe dugod be a farkad. Óvszer használat mellett is rengeteg a betegség amit osszeszedhetsz. Mellesleg nem értem mi jó abban hogy egy olyannal fekudj le aki bárkivel megteszi. Ez szamomra nagyon taszító én a helyedben nem tennem
2020. nov. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az utóbbi időben az átlag minőség romlott, az átlag ár pedig emelkedett. Nagyon sok olyan lány hagyta abba akik jó áron és szívesen csinálták, Egyre több a c típus. Nagyon meg kell nézni kihez mész és nem szabad sajnálni a pénzt ha már rászánod magad.


26F

2020. nov. 16. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

22 éve masszívan qrvázok. VÁGJ BELE!

Keresd meg azt, aki az ízlésednek legjobban megfelel, hívd fel, beszéld meg vele a részleteket. Legyen elképzelésed kábé mit szeretnél (nem kell részletekbe menően, hogy ezt, ilyen pózban, stb)

Olvass beszámolókat. Ez nem azt fogja jelenteni, hogy veled is 100%-ban ugyanaz fog megtörténni, mert a veled történő eseményekre sok dolog van hatással. Mennyire vagy szimpatikus a lánynak, mennyire van jó napja (egészségi állapota, lelki állapota, otthoni problémái, előző vendég, idióta telefonáló, stb). Én görcsoldásként beszélgetéssel kezdek, az megnyugtatja Őt is, meg engem is.

Légy tisztelettudó. Ő is ember, neki is vannak érzései. Ne légy tolakodó, ha valamiről nem szeretne beszélni, vagy szex közben valamit nem szeretne megtenni azt értsd meg és fogadd el.

Ilyen hülyeségeket, mint amit #4-es írt nyugodtan elfelejthetsz, Ő csak tárgyiasítja a prostikat mert lenézi Őket. De az a helyzet, hogy Ők is húsvér emberek így nekik is fontos az egészségük, oda fognak figyelni a higiéniára nálad is és maguknál is.

Ahogy Ő nemet mondhat, Te is megteheted. Ha ápolatlanságot tapasztalsz, vagy neked nem tetszik a lány, nem szimpatikus a hozzáállás, Te is mondhatod, hogy inkább távozol.

Rengeteg előnye vanm egyébként a qrvázásnak a barátnő tartás mellett. Elsősorban anyagi téren, de olyan téren is, hogy itt van szex és nincs undor a pénisztől, míg egy barátnő csak kiforgatna a vagyonodból és a szex mennyisége is az idő múlásával arányban szignifikánsan csökkenne. Ráadásul a nők nagy része undorodik a hímivarszervtől és a szexuális kultúrája is a nullával egyenlő. Szóval szigorúan sötétben, grillcsirke pózban, passzívan csak elviselik a dugást, lehetőleg gyorsan legyünk rajta túl, hogy lehessen nyomkodni azt a kib@szott telefont.

2020. nov. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6, ez azért erős általánosítás, de hogy sok nőnek nulla szexuális kultúrája van és nem tudnak egy férfihoz hozzáérni az sajnos igaz. Köszönhető a prűd neveltetésnek többnyire. De ez nem ide tartozik.
2020. nov. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!