Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztaltabbak, akik esetleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltabbak, akik esetleg szűz lánnyal is voltatok már. Milyen tippjeitek vannak a gátlások legyőzésére?

Figyelt kérdés

Szóval sziasztok. Én vagyok a szűz lány és én kérek segítséget, mivel a párommal eljutottam oda hogy tényleg vonz szexuálisan és izgat... és ezt vele is tudattam (elég esetlenül,de rendes volt). Szóval a félelmem fő oka, az hogy nálunk a családba a szex ördögi, rossz dologként volt feltűntetve (persze ez álszentség mivel ha így lenne most nem lennék én és a két tesóm) szóval, semmi felvilágosítást nem kaptunk és mélyen el is ítélték a szexet. Ezért én vágyakozáson kívül kapcsolati téren semmit nem tehettem 18 éves koromig. Jelenleg ott tartok, hogy tudom hogy hülyeség, de zavarban vagyok intimebb érintésektől, ha a párom érint meg engem, és akkor is ha én őt. Szeretném ezt levetkőzni ( meg levetkőzni is szeretnék, ugyanis a párom még csak fehérneműben látott de azt is csak pillanatok erejéig) és szeretnék oké hogy lassan, de ezen a téren haladni. A párom azt javasolta hogy először vetkőztessük le egymást. De azért írok itt mert ilyen téren tapasztalatlanok vagyunk, mármint a párom sem volt még szűz lánnyal. Valakinek, ötletek tippek? A fehérnemű levétele szégyen érzet nélkül, egymás megérintése és hasonlók...

előre is nagyon köszi! 19L és 22F



2020. nov. 16. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Legyek együtt intim környezetben minèl többet.

Megszokod hogy meztelenül lát.

2020. nov. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem támogatom a részeg-öntudatlan együttlétet, de egy pohár bor előtte segíthet az első alkalmaknál.
2020. nov. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőek jól szóltak. Mindennek a titka a kommunikáció nem kell szégyenlősködni. Beszélgessenek közben nyugodtan. Kérdezd meg a véleményét tetszik-e neki. Vagy hasonlók. Igazából itt neki van a több tapasztalata szóval valószínűleg ő fog irnyitani majd bármilyen együttlétek során. Ha szeret vigyáz radzes segít levetkőzni a gátlásaid a biztatásával.
2020. nov. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjétek a "meztelenkedést" eleinte jopárszor sötétben. Könnyebben belejöttök. Amikorra megismeritek egymás testének minden részét tapintással, börkontaktussal addigra a látvány szépsége, izgalma is természetessé válik. Sok sikert!
2020. nov. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

a srác részéről sok türelem, ami remélhetőleg megvan neki!

a te dolgodat meg kicsit fejben próbáld helyretenni.

2020. nov. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Petting-petting-petting-100x-petting-szex. :D
2020. nov. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudod, kérdező, és a saját lányomnak s azt mondtam, akkor feküdjön le fiúval, amikor az annyira el tudja venni az eszét, hogy semmilyen kérdés nem merül fel, csak az őrült vágy játszik. A ti kapcsolatotok még messze nem tart ezen a szinten, és szerintem nem is fog. Ne ez a fiú számodra a nyerő.
2020. nov. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!