Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, akik tapasztaltabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik tapasztaltabb lánnyal vesztettétek el a szüzességeteket, hogy sikerült az első alkalom?

Figyelt kérdés

Hány évesek voltál és mennyi a lány?

Hányadik partnere voltál?

Alkalmi volt vagy kapcsolat?

Mikor mondtad el, hogy szűzoltás lesz?

Mit szólt hozzá?

Hányszor élveztetek el első alkalommal és hányszor a lány?



2019. aug. 3. 23:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Nőként válaszolok, ha nem gond.


A párom még szűz volt. 21 évesek voltunk.


A hatodik partnerem volt.


Kapcsolatnak indult már a legelején. Azóta is együtt vagyunk. Ennek már 8 éve.


4 hónapja voltunk együtt, mikor elmondta h ő akkor szűz volt.


Megharagudtam rá, mert mindig is dzerettem volna kipróbálni egy szűz pasival, de ez nem igazán jött ténylegesen össze, mert nem tudtam róla h az, másrészt meg azért haragudtam,mert azt hittem h át akar verni. Annyira profi volt h meg sem.fordult a fejemben h szűz.


Legelső alkalommal 8(!!!) Órán át szeretkeztünk. Max annyi szünetet tartottunk h elszívtunk a menetek közt egy cigit. Mindketten 5x élveztünk el. Sztem érthető miért nem feltételeztem róla h szűz.

2019. aug. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Ilyen privatokra nem válaszolok h mind az 5 alkalommal jött e belőle g.eci. Ne menjünk át trágárba.
2019. aug. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Aki írta privátban h kérdezhet e vmit, csak nyugodtan.
2019. aug. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre adott válaszoktól nem lesz okosabb. Nem attól függ, hogy a lány tapasztalt-e, vagy hányadik partnere, vagy alkalmi, vagy elmondja-e az ember előzőleg.

Az első alkalom élménye attól függ, hogy Te mennyire leszel ott "fejben". Ha (férfiként) figyelsz a partneredre, netán még némi érzelmi kötelék is lesz akkor jó lesz, naggggyon, hidd el, egészségedre :)

2019. aug. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyetlen kérdésem lenne. Ha férfi írta volna le a tapasztalatait, akkor neki mennének a privátok? Miért kell ennyire lealacsonyodni? H te mit meg h csinálnál velem. K.rvára nem érdekel! Mást sem! V nekem már csak ez jár, mert nőként leírtam valamit? Ez már annyira felháborító. Lefogadom ugyanis h egy-egy kérdés után a férfiak nem kapnak mindenféle ajánlatról levelet.
2019. aug. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Jól elbeszélgettél magaddal😂😂😂
2019. szept. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

22-23, harmadik, kapcsolat, soha, soha

az élvezet dolog nem egészen érthető, elsőnek egy menet, majd utána nyomtunk még egyet mielőtt elaludtunk, majd másnap folytattuk szinte megállás nélkül, 4-5 menetet biztos nyomtunk, nem élvezett el a lány, de jó volt

2019. szept. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19 éves voltam és egy prostituálttal veszitettem el. Fiatal 18-20 éves gyönyörű, kedves lány volt. Nagyon izgultam és szinte azonnal elmentem ahogy beléhatoltam. Nagyon kellemes élmény volt az egész. Ha most kellene prostit választanom bajba lennék azt hiszem, mert Budapesten a rossz lányok 98%-a flegma vagy csúnya c.lany.
2019. nov. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

14 voltam, a lány 17.

Neki nem én voltam az első. Kellemes élmény volt, az elsőt soha nem felejti el az ember.

Fejben megvolt minden infó, hogy mi merre mennyi, de a gyakorlat az mindig más. Kicsit ügyetlenkedtem, de volt köztünk érzelmi kötödés, még nyolc hónapig együtt voltunk kisebb-nagyobb megszakításokkal.

46F

2020. nov. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Az elsőt soha nem felejti el az ember"


Ez nem igaz.:)

Én elfelejtettem azt is kivel, azt is hol, és a részleteket is. Kb 17 lehettem de az is lehet h 18. Semmi nem rémlik pedig nem ittasan történt az biztos

2020. dec. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!