Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Medddig tudnék életben maradni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Medddig tudnék életben maradni, ha kizárólag egy fiatal nő nedveit fogyaszthatnám?

Figyelt kérdés

Azaz, ha életem végéig kizárólag azt ehetném és ihatnám, ami a nő vaginájából kijön. Semmi mást. Csak pisit, menstruációt, ejakulációt és nedvesedést.

Tudományos/értelmes válaszokat kérek, ha lehet indoklást is. Köszönöm



2020. nov. 16. 17:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%
Örökké
2020. nov. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%

Magát a vizet a pisivel lehet valamennyire pótolni, ha nem túl sűrű. (De azt nem tudom, hogy attól származna-e bajod, ha más vizeletét iszod.)


Úgy kb 2 hétig szerintem bírnád. Leghamarább éhenhalsz. Mert bár folyadék az jön a punciból (ami víz helyett még úgy elmegy), de étel nem.

2020. nov. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű a válasz: 0,9% az ember testében a só aránya. Olyan víz tartalmú folyadékot kell inni, ami ettől kevesebb, különben elkezd emelkedni az arány és kakukk. Ezért nem szabad meginni a tengervizet sem (3,5%).

Tisztán testnedved sem lehet, mer hiába 0,9% (nagyjából) ott van az izzadás problémája. A vese egy ideig küzd, de bizonyos só arány fölött nem fog működni - borzasztó fájdalmas görcsök kíséretében áll le. A vérben feldúsul a húgysav, lebénulnak az izmok, megáll a szív.

2020. nov. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Kb. 40 éves korodig.
2020. nov. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
70%
Már az is csoda hogy eddig életben maradtál ennyi ésszel.
2020. nov. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm! A pár válaszoló, aki írta, hogy nem lehet tudományos választ adni, meg ilyen, meg olyan probléma van a kérdéssel.. ---> Ne magatokból és a saját képességeitekből induljatok ki. Valaki adott tudományos választ, mert joban ért hozzá.


És tegyük fel, hogy vizet normálisan ihatnék rendszeresen, de azon kívüli táplálék kizárólag vagina nedvesedés, ejakuláció, pisi és menstruáció lehetne, + amikor véget ér az adott nő menstruációja, akkor más fiatal menstruáló nők révén korlátlanul fogyaszhtatnék menzeszt.. Na akkor mennyi ideig bírnám ki életben?

2020. nov. 16. 23:10
 17/19 anonim ***** válasza:
Belehalnál a vasmérgezésbe
2020. nov. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A vér kicsit gusztustalan, de elmegy, régi lovas népek ló vért ittak ha elfogyott az élelem. C vitaminnal lenne inkább gond, mint régen a hajósoknál. Pár hónap alatt kialakulna a skorbut.
2020. nov. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kérdező szerintem végezzük el ezt a kísérletet. Én majd feljegyzem az adatokat és utánna átveszem a Nobel-díjat
2020. nov. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!