Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt más is akinek borzaszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más is akinek borzasztóan sikerült az első csókja és megosztaná a történetet? Csak a kíváncsiság hajt...

Figyelt kérdés

2020. nov. 16. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A bankett utáni éjszakán, részegen leültünk a buszmegállóban az (akkor már tulajdonképpen volt) osztálytársammal, én rádőltem a vállára és végighallgattam mindent, amit mondani akart. Szemlátomást lelkizős kedvében volt, nekem meg bármit be tudott fogadni az agyam. Aztán a beszélgetés egyik pontján, számomra teljesen váratlanul megkérdezte, hogy megcsókolhat-e, de a válaszomat már nem várta meg. Alig bírtam leállítani és elmagyarázni neki, hogy miért nem vagyok rá vevő. Egyáltalán nem vonzódtam a sráchoz soha, de az előre megbeszéltek szerint ő szállásolt el aznap, szóval muszáj volt valahogy úgy reagálnom, hogy abból ne legyen konfliktus vagy kellemetlenség. Nem tudom, ez borzasztónak számít-e.
2020. nov. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hasonlít kicsit az enyémhez csak nem voltam részeg
2020. nov. 16. 22:26
 3/5 anonim ***** válasza:
És friss az "élmény", vagy miért épp most kérdezed?
2020. nov. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Már nem friss

Szimplán unatkoztam

2020. nov. 17. 13:22
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagyon félénk, nehezen nyíló lány volt az első párom, neki is én voltam az első, bőven huszonévesek voltunk, mindkettőnknek nehezen jött a szerelem... Több mint egy hete együtt voltunk már, és még csak kézfogás, ölelés volt, nem akartam erőltetni, mert éreztem, hogy feszeng...


Kövi hétvégén áthívott magához filmezni, és utána az ágyán fekve ő kért meg, hogy csókoljam meg... Eleve ez picit fura volt, és csók közben nagyon nem találtuk az összhangot, nem tudtunk együtt mozogni, és utána is nagyon feszülten viselkedett. Nem sokkal később szakított, mert csak személyiségre jöttem be neki, és azt hitte, majd kialakul a kémia is, de nem... Szerintem azért volt ennyire rossz a csók, mert azt remélte, majd ott jön meg, és pont az ellenkezője történt.


Szerencsére a második első csókom csodálatos volt, pedig ezek után nagyon féltem tőle.


26/F

2020. nov. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!