Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, amikor ujjaz a pasi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, amikor ujjaz a pasi, közben sikerül nektek szandekosan engedni, nyomni a pisit?

Figyelt kérdés
Most nem az öntudatlanul, spontán spriccelesre gondolok, hanem ti tudjátok-e szándékosan kiengedni közben? Meg akarom lepni vele a pasimat, nem tudom, ez sikerülni fog-e. Magamnak már sikerült tárgyat felnyomva is, magamat ujjazva is.

2020. nov. 16. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Meglepni jó, vagy rossz értelemben érted?
2021. jan. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Perszhogy jó értelemben, őt is izgatjákk a pisis spriccelős dolgok.
2021. jan. 17. 19:27
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert G-pontosan nem tudok spriccelve élvezni, akkor legalább pisit szeretnék tudatosan spriccelni. De szex alatt hiába érzem, hogy pisilni kell, nem tudom kinyomni, esetleg ha vékony dolog van a hüvelyemben és lassan izgatom magam, eddig ugy sikerült.
2021. jan. 17. 19:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, férfiként dumálok bele, és nem tudom mit éreztek. De ezt nem te kell nyomd, hanem magától kell jöjjön. Max annyit tehetsz, hogy nem pisilsz előtte, hanem alapból már úgy érzed, hogy kell, mikor nekiálltok.
2021. jan. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam, már szex elején éreztem, hogy kell, de behatolaskor se magától, se kinyomni nem tudom. Azt mondják, szex közben nem lehet bepisilni, mert az izmok vérrel telnek az izgalomtol, és elzarjak, viszont érdekes, akkor egyesek hogy tudnak G-pontosan spriccelni? Szóval kérdésem lényege, szeretném hallani valakitől, hogy igen, lehetséges szándékosan kiereszteni is,saját tapasztalatot.
2021. jan. 17. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!