Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, hogy az ilyen egy iszonyú frusztrált pasi (szándékosan nem férfit írok), és sokkal jobb inkább ejteni?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja vagyunk együtt, én 28 éves vagyok, ő 30. Tegnap puszta csevegés gyanánt elmeséltem, hogy elkérték tőlem a boltban a személyimet, amikor bort vettem. Meséltem azt is, hogy az EP választásoknál megkérdezték, hogy első szavazó vagyok-e és csak pislogtak, amikor meglátták a személyimet + a kollégáim is meglepődtek, mert azt hitték, 22-23 vagyok max.

Én tényleg csak úgy meséltem, mert különös és vicces a dolog, és örülök is neki, mert rendesen teszek azért, hogy megőrizzem a fiatalságomat (sok víz, arcáolás, rengeteg sport, fényvédő, egészséges ételek, sok alvás...stb.). Erre szó szerint ezt mondta mogorva hangon: "Azért remélem nem várod, hogy úgy viselkedjek veled, és úgy teperjek, mintha tényleg 20 lennél. korrekt kapcsolatot akarok."

Hirtelen köpni-nyelni nem tudtam, de végül kiszaladt a számon, hogy hagyjuk egymást békén. Azóta is írogat, hogy biztos sok udvarlóm van, de több, mint a fele lelép, ha megtudja, hogy lassan 30 vagyok, vagy mindjárt nem néznek olyan fiatalnak ha hajlandó vagyok levakarni a több kiló sminkem.

Ezek után le is tiltottam, de akkor meg sms-t és email-t írogat, most már bocsánatot kéreget sírós szmájlikkal és találkozni akar.

A barátnőim mind azt mondják, hogy undorító, de az egyik fiú barátom meg azt mondja, hogy csak retteg a konkurenciától, mert szép nő vagyok, és nagyon frusztrált, hogy még ennyi idősen is kapós vagyok, lecsaphatnak a kezéről, önbizalomhiányos. Még ha így is lenne, szerintem ez nem mentség.


Tény, hogy próbálkoznak nálam rendszeresen nálam sokkal jobb külsejű férfiak, de azért választottam őt, mert nagyon vicces, frappáns levelet írt nekem facebook-on, okosnak tűnt, és azért rosszul sem néz ki.


2019. jún. 29. 18:09
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Mármint nála sokkal jobbak próbálkoznak, nem nálam. :D
2019. jún. 29. 18:13
 2/25 anonim ***** válasza:
14%

"... hogy még ennyi idősen is kapós vagyok..." áttételesen ő is leöregezett ennyi erővel :D. Amúgy szerintem ez egy "jól nézel ki, de azért ne bízd el magad" akart lenni, csak kicsit erősebb lett, mint szerette volna, te megsértődtél, így járt.

Azt azért leírhatnád, hogy mit szerettél volna hallani. :)

32/f

2019. jún. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Kitől mit szerettem volna hallani? :D

Tőle semmit, csak max. nevetést vagy valami poénkodást, az itt válaszolóktól pedig őszinte véleményt. Változtatni nem fog semmin, hogy ki mit ír, csak érdekel.

2019. jún. 29. 18:17
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, amit tettél, a következő lépés az, hogy ne csak az életedből, hanem az elmédből is örökre száműzd ezt a nyomi lúzert.
2019. jún. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%

Ez beteg.

Bántalmazó, elkerülném.

2019. jún. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
29%

Arra gondoltam, hogy tőle mit akartál hallgatni. A véleményem le írtam, lehet, hogy szarkasztikus akart lenni, az is, hogy pszichológiai játszma, az is, hogy konkrétan meg akart bántani, ahogy az is, hogy teljesen komolyan gondolta amit mondott. Ezt tőlünk nem fogod meg tudni, meg gondolom már tőle sem.

32/f

2019. jún. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem meg csak nagyképűnek hangzott a mondanivalód, kivagyok mivagyok, annyira nem nagy szám 28 évesen fiatalnak kinézni.. Ám szerintem nem vagytok egymásnak valóak, elég egyértelmű.
2019. jún. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
76%
Ez egy nyomorék . Hagyd a francba !!
2019. jún. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Bunkó kis majom.Nem hiszem,hogy fusztrálrtt,akkor nem ítrogatna.Az emailről és smsről is le lehet tiltani.Ha meg ír más címről ,akkor l sem. olvasnám.

Mi az,hogy korrekt kapcsolat?Az a korrekt ,hogy nem kell tepernie,nem kell tennie semmit a másikért?Meg aki nem fogja fel,hogy részedről befejezted,mert sértő a viselkedése,viszont továbbra is zaklat,az amùgy sem komplett.

2019. jún. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
21%

#9. Tartalmilag azt mondta, hogy ettől nem fogja irreálisan felértékelni a kérdezőt.

Amúgy meg következetlen, hiszen teper. A következetesség meg nem férfias.

32/f

2019. jún. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!