Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom megtudta, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megtudta, hogy a két legjobb barátjával régebben lefeküdtem egy buli után (meg még volt egy srác negyediknek a szobatársuk) és ez nagyon zavarja, szerintetek hogyan tudnám meggyőzni, hogy ennek nincs semmi értelme, hogy ezen idegeskedik?

Figyelt kérdés
18/N
2020. nov. 17. 16:02
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
86%
Én szakítanék veled, erkölcsi nézetkülönbségek miatt. Még csak nem is érted mi a baj azzal amit tettél.
2020. nov. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
79%
Persze hogy ideges,ha kihagytad a buliból.Én dobnálak.
2020. nov. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
85%
Válaszoltam, én szakítanék
2020. nov. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
81%

Szép 16 évesen egyszerre 3 fiúcskával. Te is jó magasról kezdted a szexuális életed,karriered. Lehet hogy nem mondják a szemedbe,hogy minek tartanak.De tudod.

Szerinted,ennek a szerencsétlen srácnak. Miket kell/kellett végig hallgatnia,mert te egy kis r...nc tűpárna voltál. Mert azért nem túl általános a négyes még felnőtteknél se,pláne ennyi idősen.

2020. nov. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
79%
Rögtön otthagynálak, ezért nincsenek normális lànyok, utána meg sirnak hogy senki nem becsüli meg őket
2020. nov. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
50%

Helyébe úgy b.xnálak ki a p...ába hogy .....

Lány ként,nő ként nem tudnék rád tekinteni.

2020. nov. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
92%
Nem is biztos, hogy az zavarja, hogy lefeküdtél velük, inkább az, hogy mit szólnak hozzá mások. Ezt kell tisztáznotok először, hogy ő személy szerint elítél-e ezért, mert ez nagyon nem mindegy a későbbiek miatt!
2020. nov. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudod meggyőzni sehogy, engem is zavarna a helyében.
2020. nov. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
72%
Már ne is haragudj, de más erről fantáziálni, és megtenni a pasid legjobb haverjaival. De legalább ne lennél felháborodva, hogy neki ez miért baj. Istenem
2020. nov. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
37%

A szent Biblia válasza: Nem ítéllek el én sem, de többé ne vétkezzél!

Tudnálak téged szereti, mert megláttad hibádat. Kívánom, hogy légy boldog az életedben.

2020. nov. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!