Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Masztiztatok már úgy,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevin_Wendell_Crumb kérdése:

Lányok! Masztiztatok már úgy, hogy a telo - internet másik oldalán egy pasi(csaj) volt, aki szintén csinálta együtt veletek?

Figyelt kérdés

Más néven webcam vagy telefonon maszti pasival - vagy csajjal?

Szoktatok, illetve csináltatok már ilyet?

Mi volt a tapasztalat? Tetszett? Csináltatok újra és újra?


Köszi az értelmes válaszokat!



2020. nov. 17. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Kurvára nem.
2020. nov. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. nov. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem,nem volt ilyen

Esetleg úgy tudnám elképzelni ha a barátommal távol vagyunk egymástól de kívánjuk egymást,akkor írásban vagy telefonban beszélni miközben mindketten csináljuk

2020. nov. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Egyszer volt ilyen, izgató volt 🤫☺️
2020. nov. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Sokszor van ilyen a barátommal amikor nem tudunk találkozni, reggel és este is ha úgy adódik. Én szeretem, lázba hoz, hogy felizgatom. 🙂
2020. nov. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Régebben elég sokszor volt, hogy a párom távol volt és én nagyon akartam, és előfordult ilyen, sőt volt hogy videóhívás is volt. Nálunk ez sokat segített, hogy fenntartsuk az izgalmat. Hasznosnak és élvezetesnek tartottam, de ma már nem csinálnám, meg nem is tudnánk hisz azóta együtt élünk.
2020. nov. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Nekem volt ilyen, kb. egy fél évig, de beleszerettem ő megöszejött valaki mással ☹
2020. nov. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel csak hétvégén tudunk együtt lenni így párommal viszonylag rendszeres az iylesmi.
2020. nov. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
6os vagyok. Visszaolvasva a válaszom, rájöttem hogy félreérthető. Természetesen a párommal voltak ezek a hívások, üzenetek.
2020. nov. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Volt, amikor a parom el volt utazva... Jobb mint semmi🙃
2020. nov. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!