Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan lány vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány vagy ismertek olyan lányt aki szép de nem volt még kapcsolata, és szűz?

Figyelt kérdés
20 év felett!
2020. nov. 17. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Még 16 felett is ritka
2020. nov. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Igen, a 34 éves unokahúgom. Igaz ő apáca... 😂
2020. nov. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
ilyen nem létezik. a szép csajokat már megdugják bőven 20 év alatt
2020. nov. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Igen. 26 éves és csak a férjével fog. Gyönyörű nő 4 egyetemet vègzett, 4 nyelven beszèl. Fèl év múlva házasodnak össze. A vőlegény is hasonló kvalitású, kőgazdag. Piszok màzlista a pasija.
2020. nov. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem voltam pasival,és nem hihetetlen számomra...
2020. nov. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

2-3 éve mikor szűz voltam gyakran jártam fel ebbe a kategóriába. Igazából akkor fele ennyi se volt a troll és farokméregetős nameg képkunyerálós kérdéseknek a száma és bírtam itt lenni. Sőt, még tanácsokat is kértem kérdés formájába arról, hogy miként érdemes elveszteni.


Jelenleg szerintem ha egy szűz járna ebben a topikba, akkor hamar elhagyná. A színvonal annyira megcsappant, hogy könnyen el lehet bárkit üldözni. Na meg ha neadjisten odaírná segítségül egy kérdés alá a korát, nemét és szűzségét, tuti ezer kiéhezett kan ráír és attól végképp elmegy a kedve. Szóval azt mondom nem lehetetlen, hogy akad 1-2, de az hihetetlenül ritka és kitartó egyed.

2020. nov. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nem találok de keresem

20/f

2020. nov. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, több ilyen lányt is ismerek, s van köztük eszméletlen csinos is, sőt mi több még a személyisége is teljesen rendben van. Voltak úgymond "barátai" (csinos nőként bőven akadt kérője) de az ágyig egyikkel sem jutott el.

Az hogy itt van-e csinos szűz lány... na az hogy miért nincs azt a #6-os tökéletesen kifejtette. Ha meg is fordulna a topicban egy nap múlva menekülne a záporozó kéretlen farokképektől a bunkó félmondatos beszólásoktól (amiben a "szia van kedved valamihez" típusú lenne a legenyhébb).

2020. nov. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Im 19
2020. nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én az vagyok és nekem nem is kel senki 34 éves vagyok
2020. nov. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!