Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van valami anyag/ módszer ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami anyag/ módszer ami a nedvesedést csökkenti? A barátnőm puncija mire oda jutok már teljesen nedves és folyik, pedig még meg sem ujjaztam, megoldások? 22F (engem zavar)

Figyelt kérdés

2020. nov. 18. 00:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
97%

Az utolsónak, meg kb mindenkinek teljesen igaza van... Ugyan olyan nedves vagyok mint a drága barátnőd, és volt ilyen exem, aki ennyire "kedves" volt.

Probáld ki mondjuk, hogy ha már leszopatod magad, mondjuk kinyalod...

2020. nov. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örülj neki.
2020. nov. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
31%
Azért azt hozzá kell tenni, hogy ha a nő túlságosan nedves akkor a fèrfi kb semmit nem érez az aktusból. Ez egy létező, elnevezett probléma szóval nem kell itt háborogni mint az óvodában.
2020. nov. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is van, hogy a szo*ástól annyira felizgulok, hogy már folyik le a combomon a nedv.. de nem tudom mi ezzel a probléma? :)
2020. nov. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
97%

Kiváncsi lennék, valóban ez zavarja-e a kérdezőt. Szerintem ahhoz, hogy kb. semmit ne érezzen a férfi, az is kell, hogy ne legyenek igazán összeillőek (a Kama Szutra alaposan kitárgyalja ezt a témát, javaslom az olvasását). A lucskos punci egyébként segíthet a gyorstüzelőknek, nem olyan erős a dörzsölés.

Akit viszont zavar a nedvesség nyalás közben, az éretlen a szexhez.

2020. nov. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Ha már így is Niagara, akkor minek nyaljam még ki? Akkor már tényleg rendesen ömlene belőle... az ujjazás is csak vészmegoldás mert nem szereti ha azonnal beteszem...
2020. nov. 18. 08:01
 17/23 anonymousreview60 ***** válasza:
98%
"Ha már így is Niagara, akkor minek nyaljam még ki?" Te idióta, a közösülés előtt nem csak azért kell kinyalni a csajokat, hogy nedvesedjenek, hanem hogy felizguljanak megfelelően fizikailag és érzelmileg is. Ennek hiányában sokkal nehezebb/semmi orgazmus, fájhat a közösülés.
2020. nov. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
98%

A nyalással éred el nála az orgazmust te okostojás!


(Csak tudnám honnan szalajtják az ilyen nagyeszű fiúkákat...)

2020. nov. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Értem a problémádat. De írtózatosan buta vagy.
2020. nov. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az baromi izgató, mikor egy csaj a puszta jelenlétemtől már tocsog. Szerintem nincs ettől nagyobb megtiszteltetés.
2020. nov. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!