Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Még szűz vagy? Ha igen, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még szűz vagy? Ha igen, akkor mikor szeretnéd elveszíteni? Ha nem, akkor milyen volt az első?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írhattok, köszi!

2020. nov. 18. 14:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Még szűz vagyok.

Hogy mikor szeretném elveszíteni? Nem tudom, majd ha lesz rá alkalmam.

24/N

2020. nov. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
9%

Nem, 24F,

Minden egyes aktus, aminek a célja nem egy gyerek nemzése hanem az élvezet egy fajta lelki tőrt és fájdalmat okoz az ember lelkében.


Függetlenül attól, hogy egyesek és a média mit állít, mert az ilyen "ösztön" ellene megy az ember értelmével és lelki tudatával. Közelebb van az állati ösztönhöz, mint a gondolkodó emberi tudathoz, becsülethez.


Ezért van hogy keserű és salyog a lelkiismeret és nem véletlenül nevezik bűnös vágynak is mert tulajdonképpen ez egy bűn.

Nem véletlen, hogy az emberben mindig van egy gátlás és lelkiismerete és értelme szerint enélkül szeretne boldog lenni, ha tudja hogyan és van rá akarata. Ami nem annyira könnyű, de ismerek olyan párokat akik ezt megteszik.

Az ember vagy egyesek visszamesélik milyen jól szórakoztak, de szívük mélyen maguk sem tudják, lelkileg nincsenek jól és szabadulni akarnak ebből.


Itt a kérdés nem az hogy ki hogy éli meg az életét, hanem sokkal mélyebben van mindenkiben egy fajta valami, ami mondja, nem helyes ez így.

És ezt nem csak, mint keresztény írom, hanem mert átmentem rajta.. és nem én vagyok az egyetlen.. Nehéz dolog, mert a média és filmek és minden ezt súlykolja mindenkibe, hogy aki nem élvezi az életét mint egy ösztönlény az meg van bélyegezve. Ami azért van mert egyesek nem tudják hogyan legyenek úrrá ezen az érzésen. Csak erős hittel és elhatározással megy, de utána mint egy kő esik le a teher belül.


A boldogsághoz jó szív és tiszta lelkiismeret kell, amiről számot tudunk adni Istennek.. Isten áldjon!

2020. nov. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
10%

..ui. pontosabban a szentgyónás és vagy egy megkeresztelkedés után esik le a lelki teher.. de ezt sokan nem értik teljesen sajnos meg.. mi a baj és mi miért van..

Isten áldjon!

2020. nov. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
96%

Igen az vagyok.

Egyelőre nem tudom, nem időhöz kötöm, hogy mikor akarom elveszíteni,hanem majd ha lesz egy párom, akiben megbízom maximálisan, akivel jól érzem magam és megvan a kölcsönös vonzalom akkor, nem siettetem.

16L

2020. nov. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Számomra még mindig mindig olyan fura kifejezés, hogy "elveszíteni". Nem egy pénztárca, amit elhagyok az utcán aztán úgy emlegetem, hogy elveszítettem. Normális esetben szeretetből vagy más egyéb gondolatok miatt te adod át magad az élvezetnek tehát semmiképp sem elveszítem, inkább valakinek adom, rossz esetben pedig elveszi valaki.

Éppen ezért tudom azt mondani, hogy számomra fantasztikus volt az első.. már régóta akartuk, és szerelemből tettük meg. Azóta se éreztem ahhoz foghatót. Valamilyen szinten viszont mégis csak bánom, mert soha nem akartam mást, mégis véget ért a kapcsolat és kénytelen voltam másokkal is. Kegyetlenül szégyellem magam emiatt és úgy érzem hogy szembe köptem saját magam. Szóval nagyon kétes. Én úgy érzem hogy jó volt, de közben azt kívánom minden nap, hogy bár ne tettem volna meg azzal a sráccal.


21/L

2020. nov. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%

Igen, én is szűz vagyok. Végre nem olyan kérdés ami azzal kezdődik hogy "GÁZ hogy szűz vagyok x évesen?".

Én sem tudom mikor fogom elveszteni, mert ez egyáltalán nem egy előre megtervezett dolog. Nem értem a kérdést. X kor fölött jó lenne, de majd jön ahogy jön, nem kötöm dátumhoz a szüzességem elvesztését xdd

18/l

2020. nov. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Yes I am.. de nem bánom. Amúgy meg tényleg nem lehet mondani hogy ekkor meg ekkor fogom "elveszíteni", majd ha úgy jön és akkor amikor. Lehet hogy csak 3 év múlva, vagy akár már jövőre is lesz valaki akivel úgy gondolom majd megteszem a "dolgot".
2020. nov. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Igen. Jó lenne már elveszíteni, de kapcsolatban szeretném.

22/L

2020. nov. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

Én is az volnék. És úgy érzem, hogy a maximális testi intimitáshoz számomra szükség van egy hasonló fokú bizalomra is, szóval eljön majd az ideje, amikor majd megismerek valakit akivel jól érezzük magunkat, és majd vele szeretném megélni.

18F

2020. nov. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem 21L

Jó. Nem maga az érzés, hanem a tudat, hogy a párommal vagyok. Később persze jobb lett.

2020. nov. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!