Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy szinte minden hétvégén chaten szoktam masztizni?

Figyelt kérdés

Unatkozom és vágyok valakire. Ott pedig általában találok partnert. Természetesen videóchaten élvezetes

Ez természetes ha szingli az ember?


2020. nov. 18. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha neked ez tetszik akkor normális. :))
2020. nov. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs vele gond. Van esetleg valami nyomód oka, hogy nem egy igazi csajjal csapatod ki a farkad? Ha pasi vagy persze ha csaj, akkor a kérdés annyiban módosul, hogy "...igazi pasival dugatod/nyalatod magad?"
2020. nov. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És te lány, v fiú?
2020. nov. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Férfi vagyok

Az az oka h nehezen ismerkedem, illetve sokat dolgozom. Nem vagyok ocsmány, vagy ilyesmi, csak nem könnyű az ismerkedés

2020. nov. 18. 15:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen oldalon lehet ezt normálus partnerekkel művelni?
2020. nov. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én hétközben is
2020. nov. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6#

Te hol?

2020. nov. 18. 15:16
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha neked meg a partnerednek jólesik akkor egészségedre, teljesen rendben van. Arra figyelj, hogy arcot ne mutass. Az hogy minden hétvégén... hát bro' mivel 1:200 a nemek aránya eddig akkor mákod volt (s ne fényezd magad nem túl szimpi a nők szemében).

Megjegyzem, ha nem tudsz ismerkedni, nincs meg eme kompetenciád akkor chatizére sem találsz senkit, szóval ne hülyítsd az embereket.

2020. nov. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!