Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a férfiak akik csak szép...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak akik csak szép lányokkal szeretkeznek azok nem érdemlik meg a nőket és azok nem heteroszexuálisok? 19 l

Figyelt kérdés

Az igazi heteroszexuális férfi minden nővel szeretkezik minden nőt kíván szexuálisan ,és egy olyan férfivel akinek fontos a külsőség olyan pasival nem szabad belemenni egy párkapcsolatba mert egyrészt a szépség mulandó nem marad örökre szép a nő de amúgy sem szabad belemenni válogatós nyálas pasikkal párkapcsolatba akik kényesek válogatnak jaj ennek szemölcs van a orrán jaj ennek kicsi a melle feneke stb ilyen pasikkal nem szabad együtt lenni.



Az ilyen pasik valójában nem is kívánják a nőt , ezekhez a pasikhoz tartozik Schobert Norbi is aki elmondta hogyha a felesége 90kg lenne nem szexelbe vele , szerintem az ilyen férfiak nagyon undorítóak előbb nézenek tükörbe meg mire válogatnak előbb utóbb ők is megöregszenek és a koporsóban fogják őket szét rágni a férgek nem értem miért finnyásak ilyen pasival nem jönnék össze.


,azok a pasik akik minden egyes csajjal lefeküdnének na azok az igazi heteroszexuálisok?


valójában azok kívánják a nőket igazán.


Ti férfiak lefeküdnétek ezzel a nővel?


[link]



2020. nov. 18. 21:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%

"Az igazi heteroszexuális férfi minden nővel szeretkezik minden nőt kíván"


Húsevő vagyok de nem eszek macskát.

2020. nov. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%
Én nem feküdnék le vele, mert nekem fontos az egészségem, szeretek sokat sportolni és figyelek az étrendemre. Én a hozzám hasonló nőkhöz tudok vonzódni, akivel együtt folytathatom ezt az életformámat. Egy olyan nővel nem tudnék együtt lenni, akinek nem fontos az egészsége, mert én nem vagyok olyan. Hasonló hasonlót vonz. A terhesség érdekes kérdés... Én nem akarok családot, így ezen nem gondolkodtam még.
2020. nov. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Noren1989 ***** válasza:
100%
Màr megint ez az esti shitpost.
2020. nov. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Mivan??? 😂😂😂
2020. nov. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
84%
Én nő vagyok ugyan és hetero de nem mindegy hogyan néz ki a férfi. Neked mindegy? A férfiaknak is van számukra vonzó nő, és mindenkinek más a szép.
2020. nov. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
77%

Remélem te is azt fogod mondani, hogy melegek vagyunk, ha nem feküdnénk le minden nővel. Csak mert már volt egy ilyen okos egyszer nem is olyan régen.

Én semmi pénzért nem feküdnék le azzal a nővel. De akkor fordítsuk meg a kérdést. Te lefeküdnél egy 200 kg-os pasival, akinek 7 cm-es pénisze van, úgy, hogy közben te lennél a miss universe? Ha erre igen a válaszod, akkor jogos lehetne a kérdésed. De még itt is felmerül a kérdés, hogy mért ne lehessen az embernek elvárása?

2020. nov. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
96%
Te kérdező, én is szoktam néha inni, és jólérezni magam, fantáziálgatni kreténségekről. De olyankor nem kell kiírni minden hülyeséget, ami eszedbe jut.
2020. nov. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
96%
A kérdező egy teleszart búvárruha, akit senki sem akar megdugni. Bullshit az egész duma.
2020. nov. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
83%
Ez valami femcel kérdés?
2020. nov. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
94%

Szegény párom akkor meleg hogy nem kíván meg minden nőt mellettem....

:c

2020. nov. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!