Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a férfiak akik csak szép...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak akik csak szép lányokkal szeretkeznek azok nem érdemlik meg a nőket és azok nem heteroszexuálisok? 19 l

Figyelt kérdés

Az igazi heteroszexuális férfi minden nővel szeretkezik minden nőt kíván szexuálisan ,és egy olyan férfivel akinek fontos a külsőség olyan pasival nem szabad belemenni egy párkapcsolatba mert egyrészt a szépség mulandó nem marad örökre szép a nő de amúgy sem szabad belemenni válogatós nyálas pasikkal párkapcsolatba akik kényesek válogatnak jaj ennek szemölcs van a orrán jaj ennek kicsi a melle feneke stb ilyen pasikkal nem szabad együtt lenni.



Az ilyen pasik valójában nem is kívánják a nőt , ezekhez a pasikhoz tartozik Schobert Norbi is aki elmondta hogyha a felesége 90kg lenne nem szexelbe vele , szerintem az ilyen férfiak nagyon undorítóak előbb nézenek tükörbe meg mire válogatnak előbb utóbb ők is megöregszenek és a koporsóban fogják őket szét rágni a férgek nem értem miért finnyásak ilyen pasival nem jönnék össze.


,azok a pasik akik minden egyes csajjal lefeküdnének na azok az igazi heteroszexuálisok?


valójában azok kívánják a nőket igazán.


Ti férfiak lefeküdnétek ezzel a nővel?


[link]



2020. nov. 18. 21:39
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
23%

Nem, nem feküdnék le vele, mert az alapvető ápoltság és igényesség sincs meg benne.


Aki ilyen hajat nyírat, az burkoltan a saját leszbikusságát hirdeti vele. És nem érdekel, hogy a női magazinokban ömlengenek róla, meg hogy milyen praktikus... Addig örüljön a nő, amíg van haja...


Rengeteg férfi szenved azzal, hogy hiába szeretne hajat, hiába lenne kívánatosabb egy adott nő számára, vagy szerzetes feje van, vagy letolja nullással teljesen. És a hajbeültetés sem olyan jó ám, amilyennek mondják amellett, hogy sokak számára még mindig megfizethetetlen. A sztárokat ne vegyük alapul, ott más optikai tuning is van.


Az elhízás meg megint olyan, ami csak a saját igényességén múlik, hogy ne legyen hájpacni. Akár férfi, akár nő.

2020. nov. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
56%

Egyébként mókás felhozni ilyen extrém mértékben eltorzult, groteszk példát (már csak az hiányozna, hogy még Down-kóros is lenne, mert amúgy ennek a nőnek legalább az arca szép - lenne toka nélkül, normális hajjal), olyat nem találtál, amivel még jobban bizonyíthatnád, hogy mi férfiak mennyire felszínesek vagyunk?


Eközben teljesen vállalható külsejű férfiak tömegei vannak egyedül vagy alkudnak meg olyan nőkkel, akik csak kizsákmányolják őket.

2020. nov. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Én 19 éves hetero lány vagyok és számomra Rácz Géza 250 kg feletti férfi is vonzó ,az arca nyilván a teste nem annyira de lefeküdnék vele , illetve Molnár Krisztián youtuberel is lefeküdnék vagy Szalay Isti youtuberel pedig valjuk be ők nem valami Don Juan kinézetű férfiak de mivel Heteroszexuális vagyok ezért vonzódom minden férfihoz , nyilván a jóképű izmos fiatal pasik egyértelműen jobban vonzanak de az idősebb kövér vagy ronda palikat sem utasítom el ha normális ápolt akkor képes lennék vele szeretkezni.


Tudom most le k...rváztok le r..biztek de előbb nézetek magatokba net harcosok , miért lenne szégyen felvállalni egy nőnek hogy igenis imádom az összes férfit mert vonzó számomra a férfi test , ugyanúgy ahogy nektek hetero férfiaknak vonzó a női.

2020. nov. 19. 01:06
 14/28 anonim ***** válasza:
93%

Nem szégyen, csak hazugság, mert ilyen nő nem létezik. Úgyhogy ügyes trollkodási próbálkozás. Még a prostituáltaknál, ahol aztán igazán alacsonyan van a léc is vannak olyan emberek, akik taszítják őket.


Ha nem az extrém kövérek, akkor más. De az ellenkező nem 100%-a senkinek nem jön be, főleg nem egy nőnek, akik alapból válogatósabbak.


És elmondok egy érdekességet az emberi természetről: minél több a választási lehetőséged (huzamosabb ideig), annál válogatósabb leszel. Ugyanakkor ez fordítva nem működik ilyen egyszerűen, ahogy a jólétet is könnyebb megszokni, mint a szegénységet.


Tehát, ha öregszel és csúnyulsz, ezért lesz szomorú a helyzeted.

2020. nov. 19. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
#14 miért nem vallod már be hogy Ratyi vagy?
2020. nov. 19. 08:41
 16/28 anonim ***** válasza:
60%
Én is kérek az anyagból!
2020. nov. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
#6 vagyok. Az előző hozzászólásom annyira meghatott valakit, szerintem a kérdezőt, hogy a következő üzenetet kaptam: Ratyi k*cs*g b*zi vagy ez nem szégyen fogadd el magad. Remélem mindenki kapott egy ilyet, aki szerint nem vonzó a földön élő összes ellenkező nemű személy.
2020. nov. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
67%

Nő vagyok,de kérdező orbitalisan nagy hülye vagy már bocsánat.

Akkor ha én nő létemre nem fekszem le minden pasival leszbikus vagyok?

Tudtad,hogy már abban elbukik a kérdésed,hogy a melegek nem fekszenek le ellenkező neművel csak azonossal?😃 Már válogatni se lehet?Minden alkesz,bunkó paraszt emberrel össze kell jönni vagy mi bajod van neked?

A képen linkelt nő pedig se nem szexi se nem vonzó hanem egészségtelen.Kulonben nem tudom miért kell az ilyen kerdeseknel ilyen szélsőségbe esni,nem gyakran látok ilyen kövér nőket.

2020. nov. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

#17 a testvéreken szülők közeli rokonok kivételével minden ellenkező nemű személy vonzó számomra mert én Heteroszexuális vagyok teljesen heteroszexuális ,és ez a normális.


Tudod miért?


Mert a modern világ a civilizáció hozta azt hogy válogasunk hogy jaj ennek kicsi a füle bibircsókja van stb a modern világ torzítóta el az emberek szexualitását de ne felejtsük el azt hogy honnan jöttünk mi a célünk egy ellenkező neművel?


A szaporodás párosodás ,szerinted egy állat válogat a partnerei között?


Ugye hogy nem ,az állatkertben kettő ellenkező nemű előbb utóbb párzani fog.


Az intelligens modern világ torzítóta el az emberek szexualitását de az nem normális hogy még az egyik nőstényhez nőhöz vonzódik valaki a másikhoz nem.


Az ilyen ember nem fedezte még fel önmagát és lehet hogy valójában nem is vonzák a nők , ezért ismerjétek meg magatokat mert ha egy nő nem vonz titeket szexuálisan akkor valami probléma van vagyis homoszexuálisok vagytok csak még nem jöttetek rá nem ismertétek fel önmagatokat rengeteg ember van így van aki 50-60-70 évesen jön arra rá hogy valójában ő nem is vonzódik a nőkhöz.


Ha valaki nem vonzódik egy csúnya lányhoz csak a szépekhez az a homoszexualitás elő jele ezért ismerjétek és a legfontosabb fogadjátok el önmagatokat melegként ,szép napot.

2020. nov. 19. 10:21
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂😂😂
2020. nov. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!