Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális az ha orgazmus után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ha orgazmus után még órákig zsibbad a kezem és használni sem tudom?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem hogy pl nem tudok megfogni egy poharat, vagy öltözködni, nem tudom kinyítani az ujjaim

2020. nov. 19. 07:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem éppen, hacsak nem életed legnagyobb orgazmusaid éled át:D
2020. nov. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a szívinfarktus első jelei.
2020. nov. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noren1989 ***** válasza:
100%

Maradjunk a keringési rendellenességeknél, az infarktus helyett. Kardiológust keress fel.


Illetve addigis javasolt a folyadék fokozott fogyasztàsa.

2020. nov. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Williamspear ***** válasza:
100%

Kérdés hogy mennyire gyakori... Ha minden egyes orgazmus után jelentkezik, akkor annak több oka is lehet... Keringési, de neurológiai is...

Hány éves vagy?

2020. nov. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Cukorbetegségre is utalhat.
2020. nov. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Én is keringési gondokra gondoltam. Minden orgazmusnál ez van, és elég ijesztő tud lenni, mert másnap reggelig zsibbad, csak akkor már nem olyan erősen

18 éves vagyok

2020. nov. 19. 09:13
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Lány, fiú? Minden bizonnyal kritikán aluli a fizikai erőnléted, és nagyon lefáraszt a maszti.
2020. nov. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7

Lány vagyok, nem hinném hogy kritikán aluli a fizikai erőnlétem. Egyébként nem szoktam maszturbálni, ez általában orális szexnél jön elő

2020. nov. 19. 09:27
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Ja értem, bocsi nem tudtam. Akkor gondolom rendkivül intenzív orgazmusod van. Könnyen eljutsz az orgazmusig? Egyébként nem rosszból, de egy szívvizsgálat vagy ilyesmi nem ártana, csak biztos ami biztos alapon.
2020. nov. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem igazán... az hogy utána percekig azt érzed huh kiment minden erő a kezedből-lábadból még teljesen okés is - ez jelzi k.va jó volt. Az hogy utána órákig már kardivaszukláris zavartól cukorbetegségig ezer dologra utalhat.

Két tanács:

1) Sportolj (ha fizikai igénybevételre is jelentkezik akkor keringési probléma).

2) Keresd fel a háziorvost (ne azt mond hogy szex után van, hanem hogy ilyen tüneteid vannak és elküld laborba/kardiológiára).

2020. nov. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!