Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nöknél öröklödik a punci...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nöknél öröklödik a punci formája,az ajkak nagysága?Vagy ez egyátalán nem jellemző?

Figyelt kérdés

Nők akik érdemben tudnak róla irni ,lehetőleg azok kommenteljenek

Kiváncsi vagyok.


2020. nov. 19. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Speciel nem vagyok nő, de azt sem tudom megmondani hogy apám farkának a méretét, formáját örököltem-e mert nem szoktam apám f.szát nézegetni. Gondolom a nők is így vannak vele.
2020. nov. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
#1: az apád faxát! 😄😄😄
2020. nov. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

És akkor a lánytesók puncija is ugyanolyan?

Csak hogy tudjam mi van a sógornő alatt :)

2020. nov. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes kérdés, de szerintem nem fog senki válaszolni rá, nem hinném, hogy bármelyik lány is nézegetné az anyukája punciját és fordítva. Az, hogy 5 évesen látta, az meg nem jelent semmit.
2020. nov. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Kérdés a kérdésben, van olyan szülő egyáltalán, aki tisztában van azonos nemű gyermeke nemiszervének pontos méretével és felépítésével? Mert az egy dolog hogy esetleg látják egymást meztelenül felnőtt korban is, de apa akkor se álló fasszal látja a fiát és lányokról se hinném hogy szétterpesztett lábakkal lennének anya előtt.
2020. nov. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Biztos öröklődik, de mivel a puncit is egy férfi és egy nő hozta össze, így nem lehet tudni, miből mit örökölt. Aztán lehet majd lesz igazi szagértő is...
2020. nov. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%

Engem is meglep, de tudok válaszolni a saját (és anyukám) esetéből erre a kérdésre.

A legelső nőgyógyászati vizsgálatomon ő is bent volt, és az orvos mondta anno, hogy "szép" nagyok a kisajkaim. Anyukám meg is lepődött, nem tudta akkor még, hogy a kisajkak formája is eltérő tud lenni - gondolom amikor ő volt fiatal ez nem igazán volt téma.

Ergo nem, nem örököltem az ő babapunciját.

2020. nov. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom hogy se anyukámnak se nővéremnek nem olyan mint nekem. A nagyszülői ágról már nem tudok nyilatkozni. Biztos van benne genetika.
2020. nov. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!