Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi történik velünk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velünk?

Figyelt kérdés
A párommal lassan 2 éve leszünk együtt, én 19 vagyok ő pedig 29. Minden rendben volt eddig a szexuális életünkben is, de mióta ő munkahelyet váltott nagyon megváltozott minden( augusztus óta). Azt érzem hogy már nem kíván pedig ő azt mondja hogy kíván csak fáradt. Az utóbbi hetekben már nem is próbálkoztam együtt lenni vele, mert úgy gondoltam majd ő próbálkozik. Erre semmi hozzám se ért a puszin kívül. Mindig mondja hogy szeret csak fáradt és nem jó lenne most. Szerintetek mit csinálja, hogy jobb legyen a szexuális életünk?
2020. nov. 19. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Munkamániás a csávó... keress egy hozzád illő libidós pasast, rengeteg van a világon.
2020. nov. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
többet dolgozik? mert ha nem,vagy nem túl sokat új nője van új munkahelyén és azt dugja...egy 29 éves ffi naponta kivánja,persze ha nem dug mást....fáradtság kifogás....jól érzed,nem kiván.és nem is szeret.süket duma...
2020. nov. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Ha hétvégeken is ez van, akkor nem öszinte!
2020. nov. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Lassan két év? Talán kihűlt a kapcsolatotok, csak még nem realizáltad magadban. A jelek már megvannak, és ha nem áltatod magad rájössz hogy vagy másvalakit dug, vagy már megunt. Hacsak nem szénbányász, vagy hasonlóan megterhelő fizikai munkát végez, akkor a fáradtság hosszú távra nem lehet kifogás.
2020. nov. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Munkát váltott és valószínűleg ez fárasztóbb ami miatt van ez. Ha valaki fáradt annak nincs energiája, hogy folyton szexeljen. Amikor a nőnek nincs kedve szexelni az oké, de amikor a férfinak nincs kedve az nem oké? Szedjétek már össze magatokat. Beszéljétek meg a dolgokat és ne síránkozzatok.
2020. nov. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Mi együtt élünk és kb félévente van szex. Közben max egy két puszi vagy csók.
2020. nov. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó, hány évesek vagytok, mióta laktok együtt?
2020. nov. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem dolgozik többet, de a munkája lehet megterhelőbb. Nőként nekem sincs kedvem fáradtan szexelni egy hosszú nap után.


Egyik hétvégén amikor kipihente magát kezdemenyezz, és ha nem megy bele akkor ülj le vele komolyan elbeszélgetni. Ha mindkét fél akarja, akkor minden kapcsolat megmenthető

2020. nov. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!