Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Az első úgy történt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Az első úgy történt ahogyan elképzeltétek? Hány évesen veszítették el?most mennyi idősek vagytok?

Figyelt kérdés
Míg nem volt szex masztiztatok előtte? Hány évesen kezdtétek el?

2020. nov. 20. 04:08
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Igen, 17,most 21,volt,régen kezdtem
2020. nov. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen veszítettem el a jelenlegi barátommal, előtte csak olyan srácokkal lett volna lehetőségem, akik iránt nem éreztem semmit/eleget, annak pedig nem lett volna sok értelme.

Nagyon jó élmény volt az első közös alkalom a barátommal, egyrészt tudta, mit csinál, másrészt minden körülmény ideális volt.

Igen, maszturbáltam, és talán 17 évesen kezdtem el, azelőtt csak simogattam magam.

23/L

2020. nov. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyabol ugy, 15 most 25

Elotte csak parszor csinaltam

2020. nov. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.
2020. nov. 22. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!