Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki hogy emlékszik vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy emlékszik vissza az első szerelemre, párkapcsolatára? Amit a szerelemről még nagyon fiatalon elképzeltetek, azt tudta hozni vagy csalódásként maradt meg?

Figyelt kérdés
A kérdésem most főleg azokhoz szól, akik már nem az első kapcsolatukban vannak, de az is írhat, aki azt "tapossa" most is. Arra lennék kíváncsi, hogy mennyiben váltotta be a hozzá fűzött reményeket, amit az általános iskola utolsó 1-2 évében, a középiskolás időszak első felében a szerelemről, kapcsolatról elképzeltetek, azt mennyiben hozta? Valóra váltotta az első párkapcsolatotok azt, amiről ábrándoztatok, vagy inkább csalódást hozott? Maradandó élményként maradt meg vagy inkább felejthető?

2018. máj. 19. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Akkor sz*ptak le először.
2018. máj. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Maradandó élmény volt az első kapcsolatom, pedig nem azt hozta, amit elképzeltem még kölyökként. Azért az első nyilván nagyon intenzív, nagyon új élményeket hoz az ember életébe, nehéz elfelejteni, még akkor is, ha nem pont olyan, amilyennek ábrándozva elképzelte mikor még köze nem volt az ellenkező nemhez. Viszont csalódásnak semmiképpen sem nevezném, kedves emlék, még úgy is, hogy számomra rengeteg fájdalmat hozott magával.


Viszont már jó pár évvel később a kapcsolatom a férjemmel abszolút olyan, amilyenre 14-15 évesen vágytam (mármint, az érzés maga, tiniként kicsit más elképzeléseim voltak a valóságról :D ). Nyilván ez azért van, mert eleinte az embernek még halványan körvonalazódik csak, mit szeretne, arról meg még kevesebb fogalma van, ezt hogyan valósítsa meg, kell hozzá pár év, amíg ő maga is felnő és tapasztalatokban is gazdagodik, hogy mindez valóra váljon.

2018. máj. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Az 1. vagyok, komolyabban válaszolva:


Az első szerelem és párkapcsolat nekem külön volt, bár az a helyzet, hogy nem tudom, egyáltalán tényleg szerelem volt-e az. Inkább azt mondanám "első szerelemnek", ami legutóbb volt, de talán még arra sem illik ez a jelző, na de nem bonyolítom tovább:


Nagy csalódás volt. De ez az én hibám miatt is történt. Utólag már nem bánom, mert elindított az egész a mostani utamon, így meg jó. Amúgy a huszonéves korom elején kezdtem el járni azzal a lánnyal, akiről most beszélek.

2018. máj. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Költőnő? ***** válasza:
Nagyon regényes és szenvedős volt. De nagyon szerettem. Alkoholista családban nőttem fel, nem voltak jó párkapcsolati minták előttem. Mai napig barátok vagyunk, de már nem választanám őt és ma már nem is tudom, h mi tetszett benne.
2018. máj. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem az jó volt hogy azzal jöttem össze akit igazán szerettem,viszont az csalódás volt hogy nem vezetett sehova(nagy részt miattam),és amit elképzeltem vele,az is csak majdnem valósult meg...:(
2018. jún. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!