Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akarja minden áron,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja minden áron, hogy én legyek felül?

Figyelt kérdés

Erősebb testalkatú lány vagyok és még igen alacsony is tehát 155 centi max. Hormonális okokból adódóan vagyok ilyen, nem azert mert en ezt akartam.. mindent megpróbáltam, orvosoknál is voltam, de mind ugyanazt mondta. Van egy barátom aki elmondása szerint szereti az ilyen alkatú lányokat. (Mondjuk én nem értem, hogy ezen mégis mit lehet vonzónak találni...) Eddig mindig úgy szexeltünk hogy ő volt felül, kutya, ilyesmi... és már rengetegszer kérte, hogy én legyek felül, de én ezt egyszerűen nem akarom... még a végén kettétörik vagy valami hasonló... azt sem szeretem ha látja az arcom szex közben mert szerintem undorító, ha egy ilyen lány élvez bármit is, vagy csak szimplán eszik, vagy mondjuk nem bő cuccokba jár... egyszóval nagyon nagyon gátlásos vagyok előtte... mit tudnék tenni?

Köszi, hogy elolvastad. Legyen szép napod.😇


2020. nov. 21. 13:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is bejönne ez az alkat 😁

20/f

2020. nov. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja amúgy lehet azért mert aki alul van annak nem kell csinálni semmit, csak élvezi
2020. nov. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet h te undorítónak találod magad, de a barátod akk nem lenne veled ha nem kívánna téged.

Elmondta neked, h őt izgatják a husisabb csajok nyilván ezért szeretné ha felül lennél.

Próbáld levetkőzni a gátlásaidat, tudom h nem könnyű, de szexi tud lenni az akinek van önbizalma, és elfogadja magát olyannak amilyen.

Próbáld ki h milyen ha a barátodra hallgatsz, és azt csinálod amit ő mondd vagy kér.

Sztem neked is jó élmény lesz.


Neked is legyen szép napod. ☺️

22L

2020. nov. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönö. az eddigi válaszokat! Esetleg azt megtudná valaki mondani (fiúk) hogy milyen erzes mikor egy ilyen lany van felul? Nagyon undorító? Nem fáj?
2020. nov. 21. 13:26
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb érzés
2020. nov. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kívánatos izgató látvány,és nem fáj hanem élvezetes!!!! 1000%!!!
2020. nov. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon izgató és szexi, amúgy miért lenne veled ha nem szeretne téged?!.

Jó ezért bármilyen póz :)

Köszönöm és szép napot neked is!

2020. nov. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Sok férfi van oda az olyan alkatú nőért, mint amit leírtál. Fogadd el magad, ahogy vagy és téged is elfogad mindenki. Van egy régi szám a Bergenditől;Tükör a címe. Fogadd meg a szövegét!

Ha pedig nem akarod, hogy lássa az arcod, kapcsold le a villanyt. Na, de akkor mindent bele!

2020. nov. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyolcas voltam, Bergendy Ypszilonnal! :-)
2020. nov. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, ami miatt aggódsz? Látott már meztelenül, ha nem kizárólag hátulról csinálta, akkor az arcodat is látta már, mitől tartasz? Az orgazmus sokkal inkább megszépít, nemhogy gusztustalan lenne. Az ellenkezéseddel kárt okozol a kapcsolatotoknak.

Mégis, mi fájna? Talán attól tartasz, hogy összenyomod?! :) Nem fogod, viszont úgy tudsz mozogni, ahogyan neked a legjobb, gyorsítasz, vagy mályebbre engeded, vagy éppen kivársz.

Add meg magad, és meglásd, utána azt fogod kérdezni magadtól: miért nem csináltuk eddig így?

2020. nov. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!