Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szubmisszív lányok! Tartós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szubmisszív lányok! Tartós kapcsolatban alárendeltként lennétek?

Figyelt kérdés
Nem divatmajom bdsm-rajongók (csak játék, csak szexben, kipróbálnám stb.) válasza érdekel, hanem azok véleménye, akik behódoló természetűek (engedelmes, tisztelettudó, visszahúzódó), és így éreznék jól magukat egy kapcsolatban. Kort is írjatok!

2020. nov. 21. 17:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
96%

Teljes mértékben demokrácia van a kapcsolatunkban, de a szexben a párom a nagyon domináns,szeretjük úgy csinálni, hogy ő használ engem kedve szerint, leszorít, összekötöz, keményebben, durvábban megdug, szopat, hajat húz, elfenekel csak kézzel, stb.

De mi a kapcsolatunk elején tisztaztuk hol van a határ, mi az a fájdalom szint amit kibírok és élvezem. Csak szexben működik, hogy szeretem az alárendeltseget egy nagyon domináns pasival, a napi dolgokban kell a kölcsönös tisztelet, ahhoz, hogy bizalom legyen köztünk és tudjam, hogy ha durvábban is használ egyedül vagy a barátaival, akkor is biztonságban vagyok.


23L

2021. júl. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
Na,azoktól a nőktől okádom össze magam, akikről írsz. Meg a paliktól, akik ezt várnák...
2021. szept. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
64%

22:

Akkor te nem a mi emberünk van. Mi pedig nem a tieid.

2021. szept. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Azért ez nem kell ilyen véresen komolyan venni. Nem csak akkor lehet irányitó domináns egy kapcsolatban valaki ha veri a másikat.


Én a barátnőmet használom sex közben,semmi beleszolása nincs,hogy mit hova.(nyilván vannak határok)

A sexene kívül pedig tudja a dolgát,van beleszolása mert a baratnőm,de akkor is én döntök. Nem kell folyton irányitani meg baxogatni és veszekedni.

Szereti ha én irányitok,döntök..mert nem neki kell, nem ő a felelős ha szarlesz.


Amit utálok csinálni azt ő megcsinálja de nem azért mert a csicskám, hanem mert èn is csinálok olyat amit ő utál.

Kell egy egyensuly ami egyénenként paronként eltér. Nálunk megvan és boldogan elvagyunk.

2021. okt. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
39%
Én most is ilyen kapcsolatban vagyok.
2021. okt. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!