Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha egy nő ismerősötök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy nő ismerősötök megkérne, hogy ejtsétek teherbe mert szeretne gyereket plusz rátok nézve semmilyen kötelezettséggel nem járna mert az elején tisztáznátok ezt, akkor megtennétek?

Figyelt kérdés

Természetesen ha külsőre bejön a nő, és a kémia is megvan.


Komoly válaszokat várok. A korotokat írjátok le! :)



2020. nov. 21. 19:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Annak ellenére hogy a 4 es remekül leírta a jogi hátterét ha lenne rá mód hogy ezt meglehessen kerülni vagy a nő olyan anyagi helyzetben van hogy semmilyen körülmények között nem lenne rossz annak a gyereknek akkor igen.


Saját magam nem hiszem hogy szeretnék gyereket, ellenben érdemesnek tartom a saját gén készletemet a tovább örökítésre, ha már megnyertem azt a bizonyos gén lottót.

2020. nov. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg megtenném,nem is feltétlen a kémián múlna,hanem hogy megkaphassa amire vágyik..
2020. nov. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%
Voltam már ilyen helyzetben. nem vállaltam mert nem volt semmi bizoíték, hogy később nem gondolja meg magát a gyerektartás miatt!
2020. nov. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
53%
Te most azt kérdezed, h bevállalnám-e, h van egy olyan gyerekem, akihez semmi közöm? Jó sok felelős~gtudat van benned, sztem ne legyen gyereked.
2020. nov. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem vállalnám, mégpedig azért nem, mert ha már gyerekem lenne, akkor én is szeretnék részese lenni a felnevelésének, ilyen tekintetben még spermadonor se lennék, egyszerűen a tudat, hogy valahol van gyerekem, de nem is ismerhetem, számomra nem volna elviselhető.
2020. nov. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy korábban belementem volna, már két kapcsolatom azért ment tönkre mert én nem szerettem volna gyereket. Ha amúgy sokminden működne köztünk akkor szerintem a 9 hónap alatt én is átgondolnám hamar a dolgokat és mindent megtennék hogy jó körülmények közé szülessen a gyerek. Európában azért egyik fél sem bújhat ki könnyen a kötelezettség alól, fordítva is igaz hogy én mint apa sem mondhatok le a láthatás jogáról csak nem gyakorlom. És ha évekkel később rájövök hogy van egy fiam/lányom ésmegkeresem őket az van olyan rossz mint ha egyszer csak tőlem meg gyerektartást követelnek. És ha évtizedekkel később a gyerek megtudja és megkeres és kérdőre von hogy miért nem jelentkeztem mit mondok? Engem érdekelne miért vágyik egy nő ilyenre.. 41/f
2020. nov. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
81%

4esnek van igaza, innentől kezdve a kérdés értelmét veszti.

Régebben volt egy kérdés itt, egy pasi segített egy leszbikus párnak ilyen módon (szex nélkül), amikor szét mentek a csajok, nyilván az anya megtalálta a pasit és fizetni kellett...

2020. nov. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
88%

Eszem ágában sem lenne. Egyrészt magam miatt, mert ha a nő utána mégis beperel, cseszhetem.

Másrészt nyilván a gyerek szempontjából sem lenne ez a felállás jó.

2020. nov. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!