Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lennél hivatalos megtermékenyí...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennél hivatalos megtermékenyítő, akit nők bérelnek fel, kötelezettségek nélkül?

Figyelt kérdés
Te választhatod meg a klienseid és hogy mennyiért vállalod el.
2016. jan. 14. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem mert kitudja mit tapaszt rám fele. :D
2016. jan. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha csak a szex részét nézem és nem gondolok bele, hogy az utódnemzés a célja az együttlétnek, akkor igen bevállalnám, de ha állandóan azt hangoztatnák, hogy gyereknemzés, és ha végiggondolnám a dolgot, akkor nem vállalnám, mert nem lennék képes azzal a tudattal élni, hogy van x gyerekem, akiket soha nem láthatnék. Én ennél sokkal érzékenyebb, és családközpontúbb vagyok.

Persze ha a kihalás elkerülése lenne a cél, az más tészta, ebben az esetben akár ingyen is a nekem is tetszőkkel, és pénzt csak azoktól kérnék akik egyáltalán nem szimpatikusak, és az ellenszenv nagyságától függően határoznám meg az árat.

38f

2016. jan. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen,valószinűleg vállalnám.
2016. jan. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, simán.
2016. jan. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Öreg vagyok. Ez régies kifejezéssel:selyemfiú.
2016. jan. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Aztán meg fizethetem a gyerektartást. Persze, simán jó biznisz.
2016. jan. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem van az a pénz amiért lennék.
2016. jan. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem.

De amúgy pont erre vannak a spermabankok. Igaz ott nem kell dugni.

2016. jan. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Choler ***** válasza:

Simán benne lennék ha a hölgy kellemesen csinos.Kövér kizárva. :-)

De egy jogilag megfelelő paktummal,amiben lemond bármilyen gyerektartásról,apa szerepről a későbbiekben.

Cserébe kapna rendesen. :-D

2019. ápr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!