Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha alacsonyabb lennék nagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alacsonyabb lennék nagyobb eséllyel lenne barátnőm?

Figyelt kérdés
Szerintem az átlag magas fiúknak van a legjobb alkatuk. Én 190 környékén vagyok és eléggé vékony. Ha átlag magas lennék akkor már sokkal arányosabban néznék ki. Úgy gondolom több esélyem lenne akkor.
2020. nov. 21. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vágd le térdből a lábad, és pont jó leszel
2020. nov. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos a magasságodon nem tudsz változtatni, a testalkatodon viszont igen, úgyhogy kezdj el edzeni
2020. nov. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem... a külső egy dolog a stílus, kisugárzás, személyiség sokkal többet számít a nők szemében. Ja és próbálkozni sem árt, újra és újra és újra, akkor is ha 100x lepattintanak. A próbálkozás nem farokkép küldés meg nem is "szia lesz.psnál?" szintű egymondatos alpáriságból áll.
2020. nov. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
87%
Nem... inkább örülnöd kéne. Egy lánynak sem jönnek be az alacsony srácok. Te tudsz válogatni alacsony-magasba, mivel valószínűleg kb mindet túlnövöd. A magasság biztos nem probléma, a vékonyság már inkább, de ezen lehet változtatni. Go edzeni
2020. nov. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg inkább legyen magas a pasi. Az már nem olyan szexy ha nagyon vékony. Edz kicsit szedj fel pár kilot és jobban bejőssz a csajoknak.
2020. nov. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!