Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha alacsonyabb hormontartalmú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alacsonyabb hormontartalmú fogamzásgátlót szed valaki, nagyobb az esélye, h esetleg terhes lesz?

Figyelt kérdés
én lindynette75/20-at szedek, de egy ismerősöm vmi 0,003-as hormontartalmút szed. ha az alacsony hormontartalmú is ugyanúgy véd, minek vannak még az erősebbek?
2011. aug. 11. 01:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy nagyobb lenne az esélye... Én szedtem ilyet is, olyat is és nem lettem terhes.
2011. aug. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
ez marhaság.. az h alacsonyabb hormontartalmu, csak annyit tesz h nem lesz annyi mellékhatása, de mind hat!!!!
2011. aug. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
de hogy lehetséges ez, h egy nagyon magas és nagyon alacsony hormontartalmú is ugyanúgy véd? ha csak a mellékhatás a különbség, akkor mért nem szed mindenki nagyon alacsony hormontartalmút? ti milyet szedtek? az enyém milyennek számít? am nem igazán vannak mellékhatásaim
2011. aug. 11. 01:31
 4/22 anonim ***** válasza:
egyik tabi mellett sincs peteérés. ha ez nincs, nem lehetsz terhes. nyugodj már meg..
2011. aug. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
nem is szexelek, nem lehetek terhes, nem azért aggódom annyira, csak nem értem, hogy ha a gyengébb is véd, akkor kinek kell az erősebb?
2011. aug. 11. 01:33
 6/22 anonim ***** válasza:
47%
az erősebbek régebbiek.. elmondom neked, h h van ez.. minden orvosnak megvan a kedvence, és azt irja fel.. :S nem igy kellene, de igy van..
2011. aug. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szexelsz, mink szeded,

Egyébként véd mindegyik, ha rendesen szeded.

De a nők különbözőek. Vkinek erősebb kell, mert a gyengébb mellett pecsételő vérzése van pl. Ez tök egyéni. Mindenkinek más a jó. Vkinek a legalacsonyabb hormontartalmútól is minden baja lesz...

2011. aug. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

igen, erről hallottam, h az orvos a kedvencét írja föl. akkor nem váltok, mert 1 év alatt nem volt semmi bajom ettől a tabitól.

azért szedem, mert szexeltem, mikor volt barátom, és fogok is még, ha lesz barátom és eljön az ideje. szerintem az se jó, ha szedem, abbahagyom, szedem, nem?

2011. aug. 11. 01:49
 9/22 anonim ***** válasza:
de az se jó ha csak ugy a semmi miatt szeded.. 6 hónapot simán kihagyghatsz, abból nem lesz gond..
2011. aug. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
igen? mert most per pill a 7 napos szünet van, és akkor lehet, h nem kezdek újba. nemsokára megyek orvoshoz is szűrésre, akkor megkérdezem. vmelyikőtök hagyta már abba pár hónapra? mik a tapasztalatok?
2011. aug. 11. 01:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!