Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az öcsèm szülinapi buliján...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az öcsèm szülinapi buliján voltak a kolegài is,ès az eggyik pasi,akit elősszőr làttam,annyira megfogott ahogy nèzett vègig,rendesen zavarba voltam,bejőtt nekem,bementem vmiért a szobàmba,és utánam jött,lefeküdtem vele,most mit gondolhat rolam?

Figyelt kérdés

#Mit akar mèg
2020. nov. 22. 05:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

“ nemtudom jo ötlet e talizni vele”


Hát tényleg vajon mit gondolhat🤔 Csak meg ne tudja milyen hülye vagy, mert akkor annyi.

2020. nov. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"A pasiknak tènyleg csak ennyi? "ez is megvolt?"


De figyelj megis mit vártál? Nem az eszeddel, humoroddal, szemelyisegeddel nyűgözted ke hanem dugtal vele elso latasra...

2020. nov. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

A vesszőhibák nélkül 8 helyesírási hibát sikerült ebben a kérdésben felhalmoznod, szerintem nem szereted túlagyalni a dolgokat. Az öcséd kollégája azonnal levette, hogy te vagy az "egy perc és nyersz" - lány, ha meg mégsem, majd azt mondja: "Ne haragudj, túl sokat ittam. Annyira elvarázsolt a személyiséged, hogy úgy éreztem, muszáj közelebbről is megismernem Téged. Eljönnél velem vacsorázni a jövő héten?".


Nőként semmi bajom a korrekt, felnőtt módon megélt egyéjszakásokkal, nem ítélem el azt, aki épp ebben leli örömét akkor és ott. Akik viszont ilyen ostoba módon potya lyukakká válnak, majd elmélkednek utólag,azokkal bajom van, mert ciki a viselkedésük mindannyiunkra nézve.

2020. nov. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Noren1989 ***** válasza:
100%
#13, helyesen: "egy perc és nyelsz"
2020. nov. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem lefekudtel vele , hanem jól megdugot hátulról. ;)csak egy voltál neki a sok közül...

A noknek csak ez kell, ne aggódj.

2020. nov. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!