Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másoknál is volt már ilyen?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknál is volt már ilyen? Párom ki akarja próbálni a szerepcserét szex közben. Viszont engem nagyon taszít a dolog. Úgy akar rávenni, hogy addig szex semmilyen formába nem lesz,míg bele nem megyek.

Figyelt kérdés

Kb 1,5 hete nem volt semmi, az arcra puszi a legintimebb dolog azóta, és már eléggé hiányzik.

Este megpróbáltam közeledni hozzá, egyből megkérdezte hogy meggondoltam-e magamat, de én azt feleltem hogy nem. Annyi volt a válasz, hogy jó éjszakát, elfordult és lekapcsolta a lámpát.



2020. nov. 22. 10:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként miért gondoljátok rögtön, hogy nőről van szó?
2020. nov. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy tényleg. Én is rögtön nőre gondoltam, pedig sehol sem írja a kérdező, hogy az volna a párja. Na mindegy, ha nő akkor egy hülye picsa, ahogy azt az előbb is írtam, ha férfi, akkor egy hülye féreg.

Kérdező baszd ki! Keress magadnak párt, és ne egy pondrót!

2020. nov. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
28%

Miert rogton nore..? Nekem se tunt fel, hogy n8ncs bent a kerdesben :D

Erzelmi zsarolas. Tipikus noi...

2020. nov. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Aki így zsarol annál biztos lehetsz benne, hogy mástól meg fogja szerezni amit akar. Tehát vagy belemész a szerepjátékba, vagy elkezdesz szépen okosan gondolkodni és belátod, hogy aki ilyen módon akar manipulálni ebben, az másban is fog. Kemény és durva lesz, amit mondok, kisanyám, de jobb ha fogod magad és kilépsz ebből a kapcsolatból, mert az élet most adott egy figyelmeztető lövést, ha nem veszed magad észre .... akkor a karma meg fogja adni ami (érzelmileg) neked jár, de abban nem lesz köszönet.
2020. nov. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Aki arra vetemedik, hogy szex megvonással büntet azért, amilyen vagy, az nem méltó a figyelmedre.
2020. nov. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Igen nőről van szó, azt gondoltam hogy a hetero kategória miatt érthető..😅
2020. nov. 22. 12:02
 17/24 anonim ***** válasza:
De azt nem irtad, h te vagy a fasz :P
2020. nov. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
*faszi
2020. nov. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Egyébként más területeken nem ilyen, sose zsarolt meg eddig.

Én se nagyon értem, hogy mi vonza ennyire benne és miért csak most jött elő, eddig sose akarta. (2 éve vagyunk együtt)

2020. nov. 22. 12:07
 20/24 A kérdező kommentje:

17# sorry az tényleg lemaradt XD

F/27

2020. nov. 22. 12:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!