Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másoknál is volt már ilyen?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknál is volt már ilyen? Párom ki akarja próbálni a szerepcserét szex közben. Viszont engem nagyon taszít a dolog. Úgy akar rávenni, hogy addig szex semmilyen formába nem lesz,míg bele nem megyek.

Figyelt kérdés

Kb 1,5 hete nem volt semmi, az arcra puszi a legintimebb dolog azóta, és már eléggé hiányzik.

Este megpróbáltam közeledni hozzá, egyből megkérdezte hogy meggondoltam-e magamat, de én azt feleltem hogy nem. Annyi volt a válasz, hogy jó éjszakát, elfordult és lekapcsolta a lámpát.



2020. nov. 22. 10:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Menj bele nyugodtan, nagy élmény lesz! Mi csináljuk, No°1! Az anális foglalkozás egy férfinak nagy élvezet...


42F

2020. nov. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

21# Ha egy mód és lehetőség lenne én kihagynám....

Engem a puszta gondolat taszít, hogy majdnem olyan mint ha egy pali csinálna meg....

Párom megígérte, hogy nem lesz belőle rendszeresség és hogy csak 1-2alkalommal szeretné, de nekem egyszerűen ez nem elfogadható...

2020. nov. 22. 16:43
 23/24 anonim ***** válasza:
42%
Nem szabad engedni a zsarolásnak. A következő ilyennél kapcsold vissza a lámpát, és zavard el pakolni, mehet amerre lát. A pofám leszakad, mit meg nem engednek maguknak egyesek.
2020. nov. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Kamu, tuti kamu.
2021. okt. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!