Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire reménytelen ma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire reménytelen ma Budapest közelében alkalmi hetero szexpartnert találni egy férfinak?

Figyelt kérdés

Nyilván nem a hirdetős oldalakra gondolok. Egyszerűen a közös szimpátián alapuló jó szexre, ami mindkettőnk számára kielégítő, pár kellemes óra, mindenféle egyéb kötelezettségtől mentesen. Iszonyat kevés az időm bármire is, ezért a kérdés, de nyilván a tevékenységre magára szívesen áldoznék pár órát :)

Leginkább weboldalakra, helyekre vagyok kíváncsi. Nyilván most ez az egész eléggé felejtős a c19 miatt, de előre szeretnék látni valamelyest :)

Kedvelem a molett hölgyeket is, a kor sem igazán akadály, csak legyen valami szikra, legyen közös nevező, diszkréció, tisztelet, megértés, sz'al érted ;)

Köszönöm az építő válaszokat és a lehúzókat is :P



2020. nov. 22. 17:30
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
52%
Így fél6 fele kissé késő már ezen gondolkozni....
2020. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehetetlen, de férfiként nehezebb dolgod van. Pláne neten keresztül.
2020. nov. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem reménytelen, amikor olyan életszakaszomat éltem pár éve, akkor rengeteg szexpartnerem volt, 16-23 korosztályból, 29 éves férfiként. Előny volt az hogy van lakásom, legalább 7/10nek gondolom magam külsőre, jó a dumálókám, volt pénzem jó italokra és néha programokra, és sok mindent láttam a világból. Innentől kezdve kábé bárhol lehet ismerkedni, még gyakorin is. A stílusod jónak tűnik, szóval kitartás, és fontos hogy legyél őszinte, beszéljétek meg a határokat. Sok ilyen kapcsolat azért nem tart tovább néhány hónapnál, mert olyan érzések alakulnak ki az egyik félben, amik leviszik a lejtőn az egészet.
2020. nov. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

A legtöbb rajtad múlik. Hogy jól nézel-e ki, van-e megfelelő kommunikációs készséged, stb.

De feltételezem nem véletlenül kellett kiírd a kérdést, ahelyett, hogy élőben próbálkozz.


Másrészről gondolj bele: ha létezne ilyen oldal, az elején még csak-csak lennének lányok, de a legtöbb férfiegyed, aki ilyen témában keres párt nagyon alacsony kommunikációs és intelligenciaszinten van. Így ha lesz is lány az oldalon, gyakorlatilag 100 üzenetből 90-et ránézésre tudna skippelni a hülye bemutatkozás, farokkép vagy egyebek miatt. Ezt pedig a végtelenségig nem lehet húzni, így csakhamar feladja és az oldal nem-aránya kb.95-5%-ra csökken a férfiak javára.

2020. nov. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Neten reménytelen, ha nem fizetsz érte. Ha kevés az időd, akkor nem értem, hogy gondolod ezt. Nincs semmi olyan weboldal, még darkweben sem, ahol majd a csajok kiírják, hogy alkalmi szexet keresnek és ingyen. Még a goldengaten is, akik ismerkedni akarnak, párokat keresnek, nem szóló férfiakat. Ilyen nincs, hogy kevés idővel és ingyen akarsz bármit is. Ha ingyen akarsz, akkor bizony 8-10 órákat el kell töltened a neten és folyamatosan keresni a csajokat akár fb datingen, akár itt, tinderen, badoon bárhol és írni nekik, megismerkedni velük. Aztán ahogy telik az idő, és megismeritek egymást, majd eldől lesz belőle alkalmi dolog vagy sem. Viszont ha fizetsz, akkor rosszlányoknál egyből megkapod a neten.


Élőben pedig úgy lehet, hogy elmész este szórakozóhelyekre, bulikba, sétálsz az utcán és leszólítod a csajokat, akár kocsma előtt, vagy valami beülős helyen...stb és ismerkedsz velük, aztán akkor ha szimpatikus vagy a csajnak és ő is vevő rá, akkor összejön a szex aznap estére.


De az, hogy ingyen akarsz és időd sincs rá, meg a neten, ilyen nincs.

2020. nov. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Én itt ismertem meg a szeretőm és többször beszélgettem már itt értelmes pasikkal. Ha nyitott vagy az ismerkedésre akkor bárhol összejöhet.
2020. nov. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Goldengaten találtam és nő vagyok. Nem párt kerestem, hanem egy férfit.
2020. nov. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

Abszolút nem reménytelen, így őszintén. Akár itt is lehet ismerkedni ha valaki szimpatikus választ ír.

Bár az tény, hogy egy kis időt mindenképp szánnod kell rá, hogy megismerkedj valakivel.

2020. nov. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34%

"mindenféle egyéb kötelezettségtől mentesen."


Ja, a pinát elvenned, csak ne kelljen semmit beleraknod. Ebben mi a f.sz jó a nőnek szted? Normális, igényes nő a testét és a punciját nem adja ingyen, vagy elkenyezteti magát egy pasival vagy k.rvanak áll. El vagy te tevedve.

2022. febr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!