Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányokon mennyi pozitív/n...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányokon mennyi pozitív/negatív értékelés arány az, amitől már megfondolandó, hogy elmenjek e?

Figyelt kérdés

4 pozitív, egy negatív (tiltott) már vállalhatatlan?

Vagy csak olyanhoz menjek akinek egy darab tiltott sincs?

Mert olyan elég kevés van...



2018. nov. 28. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
inkabb a beszamolok.hu -t nézd. 10 jó értékelésnél már elég biztosra mész. persze ha ez életed első alkalma hogy ilyen helyre látogatsz akkor sokat azért ne várj tőle. nemtudod hogy kell viselkedni a prostikkal, nincs tapasztalatod.
2018. nov. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%

ne mások véleményére adj


tapasztald meg saját magad

2018. nov. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Én csak a rosszlányokat nézem, nem is igazából a jó/rossz értékelés arány a lényeg szerintem, hanem az, hogy engedjen értékelni. Ha nem enged, ott valami tuti van a háttérben. Én voltam már olyannál is, akinél csak egy jó értékelés volt, semmi több.

Mondjuk az is igaz, hogy nem lesz több beszámoló, ha nem ír az ember, és én sem írtam még egyet sem. Lehet, hogy majd bepótolom.

2018. nov. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9%
Keress egy rendes csajt ne egy ribit
2018. nov. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12%
Ami nem megy azt nem kell erőltetni ! Ha saját magatok értékével nem tudtuk bsrátnőt találni akkor inkább menjetek horgászni ! Atyaég inkább fizettek a szexert csak legyen , másnak meg normál úton a jótulajdonsáfaíért is kap ingyen puncikat .
2018. nov. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem más oldallal nagyon rossz tapasztalatom van. a beszik . hu elég sok kamu és fizetős is. Lehúzás. A rosszlanyokon legalább ingyenes, és csomó plusz infó van a beíróról. Én csak azok véleményére adok, akik legalább fél véve aktívan használják. Igazából, ha engedi nekem már garancia, hogy jó lehet, bár már olyannal is volt jó élményem, aki nem engedte. De a kérdésre válaszolva a 4/1 arány már jó. Amúgy a beírónak is lehet levelet írni és pontosítást kérni. Nekem mindig válaszoltak és olyat is megtudtam, ami nem volt benne az értékelésben.
2018. nov. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!