Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez miért van a csajoknál?Sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van a csajoknál?Sok ilyen van?Megoldás?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy csajszival aki az ismerkedési fázisban meg az elején úgy nagyon szenvedélyesnek meg bevállalósnak tűnt aztán az első 2-3 hónap után kiderült hogy szinte kb csak a vanila érdekli...ha valamit kérek persze megcsinálja de egyszerűen nem adja vissza azt mintha tényleg élvezné.


Ettől függetlenül nem akartam feladni szóval finoman igyekeztem rá mutatni hogy egész sok minden van amit kipróbálhatnánk de ehhez neki is el kéne kezdenie felfedeznie magát vagy legalább tartsunk egy-egy felfedezős napot. A válasza elég kiábrándító volt mivel nem akarja, nincs kedve...mindig csak egy relative gyors szexet akar 3-4 orgazmussal ugyanazokkal a pózokkal és ha lenne is valami akkor meg "vegyem meg neki". Mivel így áll a dolgokhoz így nem érzem magamban hogy ez így helyes lenne.


Sosem volt még hüvelyi orgazmusa...mondtam neki hogy fedezzük fel hát ha előtudjuk csalni valahogy ezt....nem akarja...nem érdekli.Egyszerűen annyira letört hogy nem tudom elmondani.


Most azt érzem hogy itt vagyok én a pasi, ezekkel a mély, erőteljes vágyakkal és van mellettem egy relative prűd szexuálisan kissé unalmas, lusta nő aki el van a heti 2 alkalmával ami legyen minél gyorsabb ellentétben velem aki meg szerette/szeretné akár egész nap csinálni.

Ha havonta nem úgy jön ki és mondjuk kb 3x van alkalmunk az sem különösebben rázza meg...olyan érzésem van mintha neki a szexualitás csak egy negatív verseny lenne ami jó ha van de nem baj ha nincs.


Az lenne a kérdésem hogy van valakinek ebben tapasztalata vagy meg lehet ezt oldani valahogy mert szomorúvá tenne ha emiatt kellene megválnom egy 2 éves kapcsolattól...



2020. nov. 22. 18:30
A kérdező szavazást indított:
Igen sok ilyen nő van
Nem a legtöbb nem ilyen
50-50
18 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
a szex igények eltérése esetén jobb szakítani, bár én szakításellenes vagyok, de ez mégis ez a helyzet.
2020. nov. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Neked prűd a heti 2 alkalom? :D
2020. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Jól kiragadtad a lényeget kedves 2 es.

Nem prűd inkább kevés.

2020. nov. 22. 19:23
 4/15 anonim ***** válasza:
63%

Ha nincs neki rendesen orgazmusa, tökéletesen érthető, hogy csak túl akar lenni rajta.

Lehet nem a lányban van a hiba...

2020. nov. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Többször beszélgettünk erről mert én is erre gyanakodtam de ő azt mondta hogy ő egyszerűen csak ilyen de ettől függetlenül élvezi.
2020. nov. 22. 19:32
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok általánosítani tényleg, de a legtöbb ember (férfi/nő) tényleg ilyen - nem a szex lesz a meghatározó része a dolgoknak (de fontos része az egésznek), átlagosan heti kétszer lesz action, az extra/vanillától eltérő dolgok kipróbálásához pedig akkora lelkierő kellesz, amelyet hosszabb ideig kell érlelniük, mire készen állnak rá. Ez a "normális", melynek halmazába a legtöbb ember beleesik és elég nekik, nem kell több.


Hüvelyi orgazmus: ez sem egy olyan dolog, melyet ki tudsz erőltetni, ugyanis elsősorban a hölgynek kell készen állni rá fejben. Azt esetleg nem kérdezted, hogy miért nem akarja? Sokaknak fáj a behatolás és igazából az intimitástól lesz örömteli maga szex, nem pedig vagina ingerlésétől. Olyan is megesik sokszor, hogy visszafogják tudat alatt, mert megijednek tőle. Mindenesetre először magának kellene ezt felfedeznie, hogy tudja mi a jó neki. Csakhogy...


Önfelfedezés: sokaknak ez a dolog is abba a kategóriába esik, mely túlmutat a komfortzónán. Ezzel megint nincs baj, többek között én is komfortos vagyok annyival, hogy kiverem magamnak, esetleg ha nagyon extra örömet akarok magamnak szerzni, akkor síkosítót is használok. Viszont semmi popsi téma magamtól, és ha a barátnőm kérdezné, hogy ki akarom-e próbálni a prosztata orgazmust, akkor a válasz egyértelműen nemleges lenne. Ez ilyen, nekem az sok lenne. Barátnődnek pedig lehet, hogy a hüvely orgazmus kitapasztalása lenne sok.



Még kommunikálj vele, lehet, hogy mélyebben van a probléma gyökere, mint gondolnád, de ha ez hosszútávon nem változik, nem fogja kibírni a kapcsolatotok.

2020. nov. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ez elegendő egy férfi egójának szétmorzsolására, de valójában az állításod nettó hülyeség. Egyrészt, mert a csikló orgazmusról is úgy beszélsz, mintha semmi nem lenne. Másrészt pedig azért, mert elég magas azon nők rátája, akik nem képesek hüvelyi orgazmust elérni.
2020. nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Sokszor leültem vele újra meg újra finoman nem aggresszívan nem túl tolva de egyszerűen nem...ahogy mondtad komfort zóna való igaz, azt nem szereti feszegetni :/

Arra is gondoltam hogy lehet hogy benne lenne csak én mint férfi nem hozom ki belőle :/

2020. nov. 22. 19:54
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Valóban létezik olyan, hogy kevés a kémia és ő erről nem tud, vagy az érdekedben nem akar tudni. De ezt a részét ne erőltesd. Legalábbis ha hosszútávú kapcsolatot akarsz vele, akkor bizony itt van ez a dolog, melyet kompromitálnod kell.
2020. nov. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ha ez a szintű kémia nincs meg akkor nem hiszem hogy lenne értelme egy hosszú távú párkapcsolatnak :/
2020. nov. 22. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!