Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol ismerkedjek így lányokkal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek így lányokkal?

Figyelt kérdés

A vírustól most tekintsünk el.

Járok pszichológushoz, és ő mondta hogy emberek közé kéne mennem és szocializálódnom. Amivel egyet értek. De ennek hogy kezdjek neki. Nyilván nem véletlen lettem otthonülős, magambafoduló. Egyik napról a másikra nem tudok megváltozni, meg eleve egyedül hova menjek? Barátaim sincsenek. Mondani ezt könnyű de csinálni lehetetlen. Ezt szerintem csak azok értik akik ilyen helyzetben vannak.

Szeretnék barátnőt, de így hogy?


2020. nov. 22. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:

En ilyen helyzetben voltam es elkezdtem kialakitani kulonfele erdeklodesi koroket, s ezen korokon belul csatlakozni csoportokba facebookon, igy megismertem egy csomo embert.

Illetve instan is tevekenykedtem, hasonloan az erdeklodesi korommel kapcsolatban (fotozas) es rengeteg jofej embert ismertem meg.

Mondom ugy, hogy full maganyos, introvertalt embert vagyok/voltam.

2020. nov. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rákeresek a google-ban és megírom mit találtam.
2022. jan. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!