Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kérdésem elsősorban a hölgyekh...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem elsősorban a hölgyekhez szólna, de pasik is elmondhatják a véleményüket fordított helyzetben. Hölgyek mit szólnátok hozzá ha a pasitoknál, (akivel nem olyan régóta vagytok együtt) találnátok nem kevés szex játékot??

Figyelt kérdés

Minden fajta féle vibrátorokat

Bdsm-hez használatos játékokat (bilincs, kötél, korbács, lovaglópálca, paskolók, kényszerzubbony, szájpeckek, bimbólánc, latex ruhák, anál dugók)



2020. nov. 23. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Van fantáziája! Szeret jàtszani.

A bdsm csak enyhébb jöhet szóba nálam.

korbács, lovaglópálca, paskolók, kényszerzubbony, szájpeckek. Na ezek nem!


45N

2020. nov. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Valószínűleg elküldeném a halál f@szára..
2020. nov. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ebbe fordítva szaladtam bele(pasi vagyok) ... Harmadik ott alvásnál kispárnát kerestem a szekrényben(ő mondta, h hol talom), volt ott két nem kicsi doboz... Mivel engem is izgatnak ezek a dolgok, úgy éreztem, h megérkeztem a mennyországba😂
2020. nov. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én is szeretem az ilyen játékokat, így nem lepődnék meg. Persze új kapcsolatnál azért nem engednék meg mindent elsőre, de jelenleg párommal jól megvagyunk, neki szinte mindent megengedek
2020. nov. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Férfi, ne zavarna. Ha neki ez jó és nem rejteget másokat előlem akik beletaposnak a lelki és testi épségembe, így nem kell lelőnöm, felakasztanom, kibeleznem az illetőt, akkor csak nyugodtan :)
2020. nov. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Imádnám, mert engem is izgatnak ezek
2020. nov. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném tőle ez még is mi? Ha értelmesen el tudja magyarázni, és ha nem élne vissza a helyzettel akkor lehet megengedném ,hogy rajtam is használjon ezt-azt:)
2020. nov. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem férfiként kifejezetten tetszene... Végre lenne olyan nő, aki nyitott a szexben, van fantáziája. :D
2020. dec. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még tetszene is, izgat a bdsm szóval ha meg tudnánk beszélni normálisan, akkor még örülnék is neki
2021. jan. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Csak a prűd,vagy állszent lányok mondanák azt,hogy a pasi menjen a pi...ba!

A normális nők még örülnének is neki,s mondaná,együtt próbáljuk ki!


F

2021. okt. 15. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!