Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van különbség az érzelemből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van különbség az érzelemből álló sex, és az érzelem mentes között?

Figyelt kérdés

Szerintetek mi a különbség amikor úgy van sex, hogy csak szimpla érdek, vagy vonzodáson alapszik a sex, vagy pedig ha se érdek se vonzodás hanem szerelemből van az a sex? Miből jönnek ezek át? Lehet érezni?


Fiú, vagyok és érdekel ha egy lány sexel, velem hogyan tegyek különbséget ezek terén.



#sex, szerelem, pénz, kihasználás. kapcsolatok, érdek
2020. nov. 23. 18:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
A szerelmeskedés felűlírhatatlan!
2020. nov. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen, van.
2020. nov. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Hát van a szeretkezés mikor minden mozzanatára figyelsz, hogy jobb neki, mikor úgy csókolom öleled közbe, előtte utána bújás, simi minden. Meg van a dugás amikor dugsz.
2020. nov. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Nagy különbség van.
2020. nov. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A válaszokban konkrétumok nincsenek, ezek szerint ti se tudjátok mitől, másabb. Vagy ti se tudtok valójában különbséget tenni. Más különben le írtátok volna tény szerűen nem csak utalások lennének, vagy még az se.
2020. nov. 23. 18:38
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Pont leírtam. 3-as vagyok.

Ha fontos vagy a lánynak akkor az is fontos lesz neki hogy te mire vágysz szex közben.Még ezzel kiegészíteném.

2020. nov. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

A magyar nyelvben a sex sz-szel van írva azaz szex. :)))

Amúgy nyilván jobban odafigyel egymásra egy pár akik már össze vannak szokva mint egy félidegen ember akivel két koktél után ágybabújunk. :D Egy egyéjszakásnál egyik fél sem ismeri a másik igényeit, hogy mi esik jól és mi nem, ott csak szex van ahol mind a ketten megkapják amit akarnak - a szexet. Se több se kevesebb nincs benne se érzelmileg, se sehogy.

2020. nov. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ezt nem lehet egyszerűen leírni. Ezt érezni kell.

Oké, hogy nem tudod milyen ha szimplán dugsz valakit és ha szeretkezel... de el kell hidd, hogy van különbség. Az érzelmek nagyon sokat dobnak, nagyon fontosak és nagyon meghatározóak.

2020. nov. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Igen, érzelmes, szerelmes dugásnál nem is maga a dugás a lényeg. Hanem már maga az egy világra szóló élmény mindkét fél számára, hogy összeér a testünk, összebújunk, érezzük egymás lélegzetét, szívverését, szívből kényeztetjük egymást. Kár, hogy nekem sincs most akivel átélnem. 24f
2020. nov. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%
Nem lehet pontosan leírni, csak érezni lehet. De persze, hogy van különbség. A szerelmet sem lehet logikusan megmagyarázni...
2020. nov. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!