Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Osztottátok már meg a párotokk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztottátok már meg a párotokkal olyan szexuális fantáziátokat, ami nem fért bele? Mi volt az? És milyen vonzalmatokat mondtátok el, ami belefért?

Figyelt kérdés

Mi csak addig jutottunk, hogy elérhetetlen embereket soroltunk, akiknek nem állnánk ellen. Az tabu volt, hogy a hétköznapi életünkből ismert emberekről beszéljünk, akikkel szexelnénk.

Érdekelne, nektek milyen konkrét történeteitek vannak és kinél mi volt a határ?



2020. nov. 23. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezzel az van, hogy általában nem szimmetrikus a nemek között. én úgy veszem észre a nőket jobban izgatják a pasijának ilyen dolgai, de fordítva ez nem annyira van így. vannak ilyen pasik nem azt mondom, de szerintem máshol vannak a határok.
2020. nov. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát engem nagyon érdekelne, hogy a barátnőm kikkel henteregne ;P

De amardtunk annyiban, hogy főleg színészekről beszéltünk, mert azokra senki nem lesz féltékeny. De fel akarom vetni a durvább fantáziái-kérdést is. Engem nem zavarna, de kíváncsi vok, másoknál ez hogy megy.

2020. nov. 24. 00:05
 3/5 anonim ***** válasza:
egy vagyok. de nem az a típus vagy, aki cuckholdolna is? :D mert van ilyen, de én úgy vettem észre a legtöbb pasit az nem épp felizgatja, hogy ha más dugná a barátnőjét. de persze érdekes lenne erről valami statisztikát látni, ami persze nem létezik, de nekem eddig ez jött le.
2020. nov. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Csak fantáziákról beszélek. Nem szeretném látni, vagy megélni, hogy a barátnőm mással van. Isten ments. De beszélni szerintem mindenről lehet. Még talán az egymással való együttlétet is jobbá teszi, ezért nem is lesz megcsalás.

Nem értem, hogy a pároknál ez miért nem rendszeres, hogy ezt átbeszélik. vagy az?

2020. nov. 24. 00:17
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

túl sok olyan ember van, aki nem bízik a párjában, és túl sok olyan ember van, aki nem bízik saját magában

így aztán sokaknak kényelmetlen a dolog, ezért.

2020. nov. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!