Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki mennyire kívánja a szexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mennyire kívánja a szexet ezekben a hidegebb nyirkosabb napokban?

Figyelt kérdés

2020. nov. 24. 00:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én mindig kicsit hadilábon állok a téllel. a nyár minden szempontból ezerszer izgalmasabb, ha szexről van szó. ilyenkor meg csak gömbölyödik az ember a foteljében, a melegítőnadrág és takaró rejtekében, kezében a forró teával
2020. nov. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, de ez szerintem attól is függ, hogy az embernek például egy kertes háza van ott a ház körül eldolgozgat akár egész nap, átfázik stb. Ezzel szemben aki panelben lakik vagy mondhatjuk úgy, hogy egész nap bent van a házban az nem érzékeli annyira ezt az idő változást. De igazából lehet hülyeségnek tartjátok amit mondok,, de fene tudja
2020. nov. 24. 00:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

jó, hát a gépem előtt ülni végül is majdnem olyan télen is, mint nyáron :D

de nyáron ott vibrál a levegőben az életerő, sokkal több az izgalmas inger és helyzet, sokkal több a program, otthon sokkal több a pucérkodás, végig lehet szexelni a lakás minden sarkát, aztán ki lehet mozdulni bárhová, stb.

télen meg ha nem fűtesz be úgy emberesen, akkor marad a takaró alatti összebújás, aminek persze megvan a szépsége, de csakhamar egyhangúvá válik.

2020. nov. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én családi házban éltem, amíg 2,5 éve nem jöttem el szüleimtől panelba, albiba. Valóban családi házban élve jobban feltűnő a lehűlés, mert bár mindig fűtött faterom rendesen, a családi házat nem veszi körül semmi, a panelban meg minden szomszéd fűt és emiatt nem tűnik fel a külső hőmérséklet visszaesése.


Másik: mindig kívánom a szexet, télen-nyáron. Épp csak nincs kivel, eléggé válogatós vagyok kapcsolat terén, mármint a másik jellemét illetően, nem kell, hogy jól kinezo nő legyen, elég, ha önmagára és a környezetére igényes, ápolt, egészségesen étkező, élő. Szóval full átlag is jó. A személyiség már más kérdés, itt bukik el több lehetőség, mert nekem olyan nő kell, akit szellemileg, érzelmileg, lelkileg is kívánok, egy húron pendulunk, akivel közös a hang e téren is. Ha ez megvan, akkor fogom a testét is kívánni. Éppen ezért az a helyzet, hogy aki kellene, az már foglalt, férjes nő, vagy valamiért én nem fogom meg őt. Akinek meg én kellek, az nekem nem tetszik, akár küllemre (sajnos rendre a kövér, elhízott nők találnak be, pedig én normál alkatú, rendszeresen sportoló férfi vagyok), akár jellemre. Így marad a jobb kezem. Pedig hidd el, eme hideg napokban a farkam sokkal inkább tartózkodna egy meleg, nedves, szűk, lüktető hüvelyben. 🙂

32F

2020. nov. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semennyire. De ez nem időjárásfüggő.
2020. nov. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Ugyan úgy, mint máskor. Nem értem miért kellene másmennyire kívánni 🤷‍♀️🤣
2020. nov. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, vannak egyes emberek akit tuti nem visel meg de vannak olyanok is akit igen és ezt is befolyásolhatja
2020. nov. 25. 00:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!